Klaipėdos ir Daugavpils miestų internetinių projektų lyginamoji analizė


Viešojo administravimo analizė. Klaipėdos ir Daugavpils miestų internetinių projektų lyginamoji analizė. Internetinių projektų pristatymas. Pest analizė. Internetinės svetainės turinio analizė. Išvados. Literatūra. Priedai.


Šiuolaikinėje visuomenėje informacinės technologijos naudojamos vis daugiau ir labai sparčiai tobulėjančios į priekį. Jų dėka visuomenė gali naudotis vis daugiau įvairiomis paslaugomis, gauti reikalingą informaciją daug greičiau, neišeinant iš namų. Informacinių technologijų sąvoką galima suprasti kaip priemonių ir metodų informacijai apdoroti visumai. Informacijos apdorojimas taip smarkiai plinta, kad daugelio darbų be šios priemonės negalime įsivaizduoti, todėl įstaiga be internetinės svetainės tampa labai nepopuliari ir nežinoma. PEST analizė išorės veiksmų analizė – politinių, ekonominių, socialinių bei technologinių.

Šiame darbe išanalizavau du internetinius projektus Klaipėdos miesto svetainę ir Daugavpilio miesto svetainę, kurie savo tikslais yra vienodi, tačiau jų puslapio struktūra bei informacijos pateikimas skirtingas. Analizei atlikti rėmiausi šiais būdais : PEST bei internetinių projektų turinio analize. Šios analizės tikslas nustatyti dviejų pasirinktų interneto projektų informacijos pateikimą ir komunikacijos efektyvumą, atliekant jų tarpusavio palyginimą.

Klaipėdos ir Daugavpils miestų internetinių projektų lyginamoji analizė. (2014 m. Spalio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/klaipedos-ir-daugavpils-miestu-internetiniu-projektu-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 12 d. 06:47