Knygos aprašymas


Krabatas aprasymas. Knygu aprasimas. Knygų aprašymas. Rašinys apie krabata. Knygos aprasimas. Rasinelis apie krabata. Krabatas siuzetas. Knygos krabatas analizė. Krabato charakterizavimas. Knygos aprasymai.

Filosofijos namų darbas. Išvirkščioji ir geroji pusės. Pratarmė. Ironija. Tarp taip ir ne. Širdies gėla. Gyvenimo meilė. Išvirkščioji ir geroji pusės.


Albertas Camus parašė šį ėsių rinkinį "Išvirkščioji ir geroji pusės" būdamas dvidešimt dvejų metų. Būdamas dvidešimt dvejų metų vargu moki rašyti, jei nesi genijus‘’(26). Jis mano nuomone yra pats geriausias genijus, koki as pazystu. „Išvirkščioji ir geroji pusės“ buvo išspauzdinta mažu tiražu Alžyre, todėl po ilgo laiko tarpo šis kūrinys tapo sunkiai pasiekiamas paprastiem žmonėm, nors Camus atsisakydavo jį išleisti iš naujo. A.Camus savo gyvenimo versme (visa ką parašė apie savo gyvenima) laikė kūrinį „Išvirkščioji ir geroji pusės“. „Šita knyga jau išleista, tačiau labai mažu tiražu, kuris buvo parduotas labai brangiai. Kodėl tik turtingi skaitytojai turi teisę ją skaityti?“(36). ,,Mano pylimai dar ir šiandien, ko gero, pernelyg aukšti‘‘(35).Tuo jis pasako, kad jo kūryba dar nera tobula, dar tikrai yra kur tobulėti. ‚, ... vadinamoji miesčioniška laimė mane vargina ir baugina‘‘, jam nepatinka gyventi tarp keturiu uždarų buto sienų. Pamatęs Paryžiaus pramoninių priemiesčių skurdą jautėsi suterštas ir atsakingas už jų egzistavimą. Camus norėjo pabrėžti, kad skurdas nebūtinai gimdo pavydą. „Nesugebu išsaugoti to, ką turiu ir ką visada gaunu be pastangų.“(28) Tai kas lengvai pasiekema įgauna mažesnė vertę negu sunkiai uždirbta. Mažesnės vertės daigtą lengviau prarasti. ,,vienatvė sujungia tuos, kuriuos išskiria visuomenė‘‘.(32)

  • Filosofija Namų darbai
  • 2012 m.
  • Aivaras
  • 4 puslapiai (1187 žodžiai)
  • Universitetas
  • Filosofijos namų darbai
  • Microsoft Word 14 KB
  • Knygos aprašymas
    9 - 3 balsai (-ų)
Knygos aprašymas. (2012 m. Lapkričio 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/knygos-aprasymas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 00:55