Kodėl dainuoja žmogus?


Kodel zmogus dainuoja. Kodel zmones dainuoja. Kodel zmones dainuodavo. Kodel zmogus dainuoja?. Rasinys kodel zmogus dainuoja. Kam žmogui gera dainuoti.

Lietuvių rašinys. Kodėl žmogus dainuoja?


Nuostabiausias dalykas yra tas, kad liaudies dainos išliko per šimtmečius. Lietuva – dainų šalis. Lietuviams daina – antroji kalba, jos gaida. Kai žmonės pradėjo kalbėti, pradėjo ir dainuoti. Lietuvių liaudies dainos – žmogaus palydovas per visą jo gyvenimą.

Senovėje žmonės dirbo labai sunkiai, todėl nusiraminti sunkiose valandose jiems padėdavo dainos. Kai dainuodavo, blogos mintys atsitraukdavo. Dainuodavo žmonės ne tik, kai buvo liūdna, dainuodavo ir dirbdami, ir linksmindamiesi, lopšinėmis migdė vaikus. Kad darbai neprailgtų, senovėje žmonės pasinerdavo į darbo dainas. Daug gražių liaudies dainų skirta įvairiems darbams - sėjai, rugiapjūtei, verpimui, audimui... Kerta dalgiais vyrai rugius - į taktą traukia smagią dainą.

Kodėl dainuoja žmogus?. (2015 m. Sausio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/kodel-dainuoja-zmogus.html Peržiūrėta 2016 m. Gruodžio 08 d. 00:21