Kodėl pasauliui reikia maištininkų? (2)


Kodel pasauliui reikia maištininku maironis. Ar pasauliui reikia maištininkų. Kodel reikia maistininku maironis. Ar pasauliui reikia maištininkų maironis. Pasauliui reikia maistininku kuriniai. Ar pasauliui reikia maistininku baranauskas,vincas.

Lietuvių namų darbas. Kodėl pasauliui reikia maištininkų?


Dažniausiai žmonės linkę tekėti viena vaga, tačiau atsiranda tokių, kurie ryžtasi pakeisti tos vagos kryptį. Vienas iš tokių žmonių yra Jonas Mačiulis – Maironis. Jis buvo vienas iš tautinio atgimimo iniciatorių, aktyviai dalyvavęs pasipriešinimo judėjimuose. Maironio kūryboje jaučiama didžiulė meilė ir pagarba tėvynei bei jos žmonėms. Poetas rašė lietuviškai, kai tą daryti buvo neįmanoma. „Graži tu, mano brangi tėvyne“ – žodžiai, atspindintys autoriaus požiūrį bei drąsą, kuomet kalbama apie tai, kas uždrausta. Maironis maištavo prieš buvusią tvarką, ragino žmones nepasiduoti ir kovoti dėl savo krašto. Šio poeto ambicijos pasiteisino, o jo kūryba nepamiršta ir šiandien.

Kodėl pasauliui reikia maištininkų? (2). (2014 m. Sausio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/kodel-pasauliui-reikia-maistininku-2.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 12 d. 16:09