Koks Vytauto paveikslas vaizduojamas M.Husoviano kūrinyje Giesmė apie stumbro išvaizdą, žiaurumą ir medžioklę ?


Giesme apie stumbra vytauto paveikslas. Husovianas vytauto paveikslas. Idejos apie stubro vaizdavima. Vytauto paveikslas husoviano. Skaidres apie husoviano giesme apie stumbroa. Valdovo paveikslas m.husaviano poemoje gesme apievstumbrus. Husovianas giesmė apie stumbrą vytauto vaizdavimas. Vytauto paveikslas giesmeje apie stumbra. Vytautas didysis husoviano kurinyje. Kokiod vytauto savybes akcentuojamos husoviao giesmeje apie stumbra.

Lietuvių analizė. Koks Vytauto paveikslas vaizduojamas M.Husoviano kūrinyje giesmė apie stumbro išvaizda, žiauruma ir medžiokle“ ?


M.Husovianas sukūrė bene pirmaji grožineje lietuvos literatūroje Vytauto paveiksla, kurį atskleidė savo kūrinyje „giesmė apie stumbro išvaizda, žiauruma ir medžiokle“. Poemos ištraukoje autorius žavisi Lietuvos Didžiojo kunigaikščio griežtumu, tvirtu būdu, teisingumu. Poetas visas šias Lietuvos valdovo savybes atskleidžia išvaizdžiai, išraiškingai, nevengdamas pabrėžti jo žiauraus elgesio su nepaklusniais valdiniais, kuriuos kankina ir net siunčia į mirtį. Didžiulis bei išaukštintas Vytauto tikėjimas turėjo patraukti Popiežiaus dėmesį į Lietuvą, šiuo tikslu ir buvo parašyta šis kūrinys.

  • Lietuvių kalba Analizės
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (170 žodžių)
  • Lietuvių analizės
  • Microsoft Word 13 KB
  • Koks Vytauto paveikslas vaizduojamas M.Husoviano kūrinyje Giesmė apie stumbro išvaizdą, žiaurumą ir medžioklę ?
    10 - 7 balsai (-ų)
Koks Vytauto paveikslas vaizduojamas M.Husoviano kūrinyje Giesmė apie stumbro išvaizdą, žiaurumą ir medžioklę ?. (2015 m. Vasario 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/koks-vytauto-paveikslas-vaizduojamas-mhusoviano-kurinyje-giesme-apie-stumbro-isvaizda-ziauruma-ir-medziokle-.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 23 d. 17:17