Kokybiniai tyrimai imtis


Viešojo administravimo konspektas. Kokybinių tyrimų imtis. Generalizavimas. Kokybinio ir kiekybinio tyrimų charakteristikos tyrimo išvadų. Generalizavimo požiūriu. Kokybinio tyrimo imties sudarymo būdai.


Analitinis generalizavimas remaiasi ne imties reprezentyvumo o atvejų atkartojimo logika . Tokia logika remiasi ir atliekant eksperimentinio dizaino tyrimus , kaip eksperimente dalyvauja eksperimentinė ir kontolinė respondenų grupės , ir remiantis tokio eksperimento rezutatų analize kuriama arba plėtojama teorija . Siekiant plėtojamą teoriją patvirtinti , eksperimente gali būti kartojamas ir kitomis Respondentų grupėmis . Taip pat : ir atliekant kokybinį tyrimą : tyrėjas pasirenka tirti konkretų atvėjį , jį nagrinėją , teoriškai generuoja idėjas , o velesnė to paties arba kitų tyrėjų atlikta panašių ar skirtingų atvejų analizė patvirtina arba paneigia iškeltas teorines idėjas .

Kokybiniai tyrimai imtis. (2013 m. Gruodžio 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/kokybiniai-tyrimai-imtis.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 18 d. 14:01