Komercinė veikla internete


Marketingo laboratorinis darbas. Užduoties formulavimas. Elektroninės parduotuvės „KempNet“ aprašymas. Savybių analizė. Kodėl pradėjome prekiauti internete.


Naudojant EK kompiuteriai būtų pardavinėjami 24 valandas per parą, todėl padidėtų klientų skaičius, ir tuo pačiu paklausa.

Kompiuterius būtų galima įsigyti žmonėms, kurie gyvena kaime ir neturi galimybės atvykti į miestą, parduotuvės darbo metu. Prekyba internetu būtų daug patogesnė.

Naudojant EK, sumažėtų tikimybė būti apvogtiems, nes klientams nereiktų važiuoti į parduotuves apžiūrėti prekių.

Kadangi kokybės ir prekės santykis parduotuvėje yra labai geras, parduotuvės prekėmis turėtų susidomėti dauguma klientų, mačiau ne visi ją žino, tad internetinė parduotuvė praplėstų klientų skaičių.

Naudojant EK bus sutaupoma laiko, nereikės gaišti laiko sudarinėjant sutartis, ataskaitas, garantinio sutartis, pavedimus ir pan. Visa informacija bus saugoma kompiuterija ir esant reikalui greitai atspausdinama.

Klientas visada žinos kaip vykdomas jo užsakymas, bus sukurta funkcija, kuri leis stebėti užsakytos perkės buklę. Klientas matys kokia yra prekės būseną, ar ruošiama prekė ar jau paruošta ir siunčiama, tai klientui padės orentuotis.

Parduotuvė galės stebėti kuo labiau domisi pirkėjai ir į tai sutelkti dėmesį, tokiu būdu dar padidindami pelną. Pvz: kokios firmos nešiojamuosius kompiuterius klientai perka dažniausiai ir kokia vidutinė pinigų suma, kuria gali skirti klientai.

Jei svetainė nėra pakankamai populiari, ir neturi gerų atsiliepimų, klientai bijos pirkti internetu, nes bijos būti apgauti.

Komercinė veikla internete. (2015 m. Kovo 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/komercine-veikla-internete.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 19 d. 00:32