Komercinių bankų bankroto ir likvidavimo procedūros


Bankininkystės kursinis darbas. Komercinių bankų bankroto ir likvidavimo procedūros. Įvadas. Komercinių bankų samprata. Komercinių bankų ypatumai lietuvoje. Bankroto ir likvidavimo samprata. Bankų bankroto ir likvidavimo procedūros lietuvoje. Komercinio banko reorganizavimas. Komercinio banko likvidavimas. Komercinio banko bankroto byla. Bankrutavusio komercinio banko likvidavimas. Kreditorių reikalavimų tenkinimas. Apibendrinimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Bankų bankroto ir likvidavimo procedūros vykdomos remiantis įstatymų nustatyta tvarka. Pradžia prasideda nuo bankų reorganizavimo ir likvidavimo, vėliau bankas turi būti paskelbiamas nemokiu ir tik tuomet gavus kreditorių prašymą keliama bankroto byla, o bankrutavęs bankas likviduojamas it stengiamasi įvykdyti likusius įsipareigojimus kreditoriams.

Komercinių bankų bankroto ir likvidavimo procedūros. (2013 m. Balandžio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/komerciniu-banku-bankroto-ir-likvidavimo-proceduros.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 24 d. 03:49