Kompiuteris


Elektronikos laboratorinis darbas. Įvadas. Kompiuterio sandara. Pagrindinė plokštė. Procesorius. Darbinė atmintis (ram). Vaizdo plokštė. Garso plokštė. Tinklo plokštė. Kietasis diskas (hdd). Kompaktinių diskų įrenginys. Informacijos įvesties įrenginiai. Klaviatūra (keyboard). Pelė (mouse). Fotokamera ir vaizdo kamera. Informacijos išvesties įrenginiai. Vaizduoklis (display). Išvados. Literatūra.


Pagrindinė šio darbo idėja ta, kad ištyrėme personalinio kompiuterio sandarą, bei tyriamojo kompiuterio sandarą ir jo veikimo principus. Kaip buvo nagrinėta, kompiuterį sudaro valdymo įrenginys, aritmetinis įrenginys, kuris kartu su valdymo įrenginiu sudaro centrinį procesorių. Be to kopiuteris turi atmintį, kurioje laikomos visos komandos, bei galiausia duomenų išvedimas, tai yra apdorotieji duomenys pateikiami vartotojui. Taip pat šiame darbe parodžiau, kaip greitai ir kokybiškai įrašyti windows 7 operacinę sistemą į savo kompiuterį.

Kompiuteris. (2012 m. Birželio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/kompiuteris.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 13 d. 03:49