Korinio ryšio sistema GSM


Korinis ryšys. Kas yra korinis ryšys. Gsm tinklo struktura. Korinis tinklas. Kaip veikia gsm. Gsm ms tyrimas. Korinis tinklas kas tai. Kas yra korinis tinklas?. Korinis rysis. Korinio rysio nustatymas.

Fizikos laboratorinis darbas. Korinio ryšio sistema gsm. Susipažinti su gsm tinklo struktūra, išsiaiškinti kaip jis sudarytas ir patiems pabandyti paprojektuoti. Gsm tinklo schema. Išvados. Atlikus laboratorinį darbą, pasiaiškinome, kaip veikia gsm tinklas ir kokiu būdu per kur keliauja balsas. Tam, kad visi vartotojai būtų aptarnauti gsm ryšiu, tam turi būti uždengtas visas aptarnaujamos vietovės plotas. Plotas uždengiamas korinio ryšio pagrindu.


Susipažinti su gsm tinklo strsignalas atėjęs iš ms, duomenų srautu 64 kb/s, bazinėje stotyje yra konvertuojamas į 456 bits/s (. kb/s) srauto signalą. Jo tatlikus laboratorinį darbą, pasiaiškinome, kaip veikia gsm tinklas ir kokiu būdu per kur keliauja balsas.

Korinio ryšio sistema GSM. (2010 m. Kovo 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/korinio-rysio-sistema-gsm.html Peržiūrėta 2017 m. Sausio 23 d. 23:07