Krepšinis mūsų gyvenime

Rasinys apie krepsini. Krepsinis rasinys. Rašiniai apie krepšinį. Rasinys krepsinio varzybos. Krepsinio kursinis darbas. Rašinėlis apie krepšinį. Kursiniai darbai apie krepsini. Rasinys krepsinis. Rasinelis mano varzybos. Krepšinio rašinio planas.

Kūno kultūros skaidrės.

Lietuvos moksleivių krepšinio čempionato “karūna” merginų komanda iškovojo ii vietą respublikoje. lietuvos moksleivių krepšinio čempionato “karūna” vaikinų komanda iškovojo v vietą respublikoje. Klaipėdos apskrities zoninės olimpinio festivalio krepšinio varžybose. vaikinų komanda iškovojo iii-v vietą klaipėdos apskrityje. Merginų tarpklasinės varžybos. Vaikinų tarpklasinės varžybos. Bbl(baltijos krepšinio lyga). Lkl(lietuvos krepšinio lyga). Bbl(baltijos krepšinio lyga) varžybų vykdymo sistema:. Eurolyga. Eurolygos atkrintamosios varžybos.

Karūnos čempionate iškovojo ii-ąją vietą. Savo pogrupyje iškovojusios 4 iš 4 galimų pergalių, užėmė pirmąją vietą ir iškarto pateko į finalo ketvertą( smulkesnė grupės varžybų informacija). Pusfinalyje merginos susitiko su rokiškio gimnazija, kurią bevargo nugalėjo 16 taškų skirtumu (79:63) ir pateko į karūnos finalą. Didysis finalas mūsiškėms susiklostė ne kaip. Jos nesugebėjo pasipriešinti vilniaus ozo vidurinei mokyklai ir rezultatu 89:62 pralaimėjo, bet nėra ko čia nusiminti. Būti antroms lietuvoje taip pat labai gerai.

Užėmė antrąją vietą pogrupyje palangiškiai turėjo žaist papildomas rungtynes dėl patekimo į finalo ketvertą. Palanga susitiko su panevėžio gimnazija, kuri savo pogrupyje užėmė 3-ąją vietą. Pirmosios varžybos vyko panevėžyje. Po pirmojo kėlinio atrodė, kad mūsiškiai gali laimėt ir kėlinį laimėjo 22:2 bet antrajame kėlinyje palangiškiams nesisekė gintis ir po šio kėlinio jau atsilikinėjo 59:4 trečiasis kėlinys taip pat nieko gero nežadėjo , palangiškiai jį pralaimėjo , tik ketvirtąjį kėlinį sužaidė geriau rezultatą sušvelnino. Rungtynės baigėsi 114:93 panevėžio pergale.

Palangoje šeimininkai buvo nusiteikė kovingai ir nežadėjo pasiduot nors jiems reikėjo laimėti 21 taško skirtumu. Po antro kėlinio šeimininkai pirmavo 48:3 trečiajame kėlinyje mūsiškiams buvo pavykę atitolti iki 19 taškų, bet svečiai susiėmė ir skirtumą sumažino iki 9 taškų. Palanga šventė pergalę 84:75 bet to nepakako kad patektume i finalo ketvertą. Tai gi likome penkti lietuvoje- tai taip pat geras rezultatas tokiam mažam, bet sportininkų netrūkstančiam miesteliui.

Miesto atrankinėse kovose gimnazistai visus triuškino. Baltijos vidurinę mokyklą sutriuškino 32 taškų persvara, jurgučio 52 taškų persvara, o šventosios mokyklą 28 taškų skirtumu.

Kitas etapas buvo surengtas skuode. Palangiškiams visiškai nepasisekė. Pirmosiose varžybose mūsiškiai susitiko su šilalės komanda. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus. Po ilgosios pertraukos palangiškiai spurtavo 10-0 bet teisėjų pastangomis šis rezultatas buvo greit sumažintas. Po šio spurto daugiau nei viena komanda nebuvo išsiveržusi daugiau negu 5 taškais. Rungtynių galas buvo labai atkaklus, bet viską lėmė teisėjai, kadangi jie buvo iš šilalės tai ir teisėjavo i jų pusę. Palanga pralaimėjo rezultatu 75-82 ir neišėjo į sekantį etapą.

Krepšinis mūsų gyvenime. (2012 m. Kovo 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/krepsinis-musu-gyvenime.html Peržiūrėta 2016 m. Gruodžio 11 d. 12:02