Krizė Lietuvoje


Ekonomikos kursinis darbas. Įvadas. Sąvokos. Pasaulinės krizės pradžia 2008-. Lietuvos krizė. Krizė europos sąjungoje. Stiprėjančios krizės poveikis pramonei. Transporto priemonių registravimas. Bandoma nuslėpti krizė lietuvos rinkoje? Krizės padariniai. Išvados. Naudota literatūra.


Niekam nėra nauja girdėti aplinkinius kalbant apie krizę, jos padarinius ir visiems kylantį klausimą. Kada baigsis krizė ir vėl viskas normalizuosis? Taigi šiame darbe mes pasistengsime išanalizuoti kas tai yra krizė, kur ji prasidėjo, jos priežastis. Krizės padarinius Lietuvos rinkoje, kadangi tai yra labai aktuali tema, tuo, kad krizės priežastis ir padarinius gerai išanalizavę, galbūt geriau pasiregtumėme kitoms krizėms.Taip pat bandysime panagrinėti krizės padarinius pramonei ir automobilių rinkai. Taigi šiuo darbu tikimės sužinoti daugiau apie tai kas nulėmė krizę visame pasaulyje ir Lietuvoje taipogi pamėginsime rasti tam sprendimų.

Krizė Lietuvoje. (2013 m. Spalio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/krize-lietuvoje.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 28 d. 09:31