Krovinio ekspedijavimas


Teisės savarankiškas darbas. Įvadas. Krovinių ekspedijavimo ir krovinių ekspedicijos sutarties samprata. Ekspeditoriaus teisės ir pareigos. Sutarties sąlygų aptarimo svarba. Tarptautiniam vežimui butini dokumentai (vežimo sutartis, važtaraštis) ir. Jų teisinė reikšmė. Nuostatos, susijusios su vežimais, kuriuos paeiliui vykdo keli vežėjai. Pretenzijos ir ieškiniai. Vežėjo automašinomis ir ekspeditorių civilinės atsakomybės draudimo. Taisyklės nr. Baigiamosios nuostatos rašant ekspedijavimo sutartį. Naudotos literatūros sąrašas. Išvados.


Paini teisinė bazė, susijusi su krovinių gabenimu kelių transportu, lemia kartu ir sudėtingą institucijų, koordinuojančių tokių krovinių vežimą, veiklą. Vežėjai išlaiko konkurencinį pranašumą, palyginti su ES šalių narių vežėjais, tačiau silpnoji pusė yra prastas įmonių darbo našumas, finansų, ekonomikos, rinkodaros ir logistikos žinių trūkumas, nepakankamas informacinių technologijų taikymas ir jų galimybių naudojimas. Pagrindiniai trūkumai, su kuriais susiduria vežėjai, yra klaidingas vežimas, mažas automobilių krovimas, didelė savikaina.

Krovinio ekspedijavimas. (2014 m. Gruodžio 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/krovinio-ekspedijavimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 12 d. 12:31