Kultūringas žmogus


Koks yra kulturingas zmogus. Rasinys apie tvarkinga kalba. Kas yra kulturingas žmogus? rašinys. Zmogaus kulturingumas. Apie kulturinguma. Kas yra kulturingas zmogus. Kulturingas zmogus 21 amziuje. Koks turi buti kulturingas zmogus wiki. Straipsnis apie kulturinga zmogu. Rasinys apie kulturinga zmogu.

Lietuvių rašinys. Kultūringas žmogus – šia sąvoka visi suprantame skirtingai. Tai toks žmogus, kuris kalba taisyklingai, netrumpina žodžių, nevartoja šių dienų žargono, nedarko savo kalbos, jis parodo savo kultūringumą. Jis savo gyvenimą piešia įvairiausiomis spalvomis. Kultūringas žmogus - ne akimis, gražiais žodžiais, o darbais ir mintimis! Norint būti tokiu, reikia ne vien elgtis tvarkingai viešoje vietoje, bet ir neiškraipyti kalbos, nevartoti keiksmažodžių ar ,surusintu‘‘ žodžiu. Šiais laikais labai populiaru prisigalvoti savų žodžių, ypač tai mėgsta jaunuoliai. Kadangi jie mokosi ir užsienio kalbų, tai sugalvoja visokių visokiausių naujų žodžių, kurie kartais neatitinka žodžio prasmės. Tai pat yra įvairiausių pavyzdžiu internete vaikai, jaunuoliai ir net suaugę dabar daug laiko praleidžia internete, o jame taip pat galima rasti visokio ,,šlamšto“, kuris menkina mūsų kalba, o kai menka kalba tada menkėja ir žmogaus kultūrumas , išsilavinimas ir tuo pačiu prestižas.

Kultūringas žmogus. (2014 m. Vasario 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/kulturingas-zmogus.html Peržiūrėta 2017 m. Vasario 21 d. 18:53