Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi? - Kalba, 4 kalbėjimo potemė

Visas naujas 2016 m. kalbėjimo potemes rasi čia - kalbėjimo potemės

Geriausias oratorius. Oratorius. Geriausi oratoriai. Geriausi lietuvos oratoriai. Geriausias oratorius lietuvoje. Geriausias lietuvos oratorius. Kurį šiandienos veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi. Kokia siandienos visuomenes veikeja. Geriausi pasaulio oratoriai. Geriausias siu laiku oratorius.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2017. 12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kalba. 4 potemė. Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi? Savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais.
Pilna kokybiška kalbėjimo potemė.


Kiekvienam žmogui yra pravartu būti iškalbingam. Siekiant tokiu tapti yra mokomasi oratorystės. Šis menas labai yra privalomas visuomenės veikėjams, o ypač politikams. Šiandieninėje savo kalboje pasidalinsiu įžvalgomis ir aptarsiu, mano nuomone, geriausius šiandienos visuomenės veikėjus.

Pirmiausia, manau tikslinga būtų aptarti oratorystės kilmę. Pirmosios užuomazgos vyko Senovės Graikijoje, kur įvairūs politikai naudojo oratorystę siekiant įtikinamai perteikti filosofines idėjas. Daugelis filosofų savo mintis dėstė tik žodžiu ir turėjo mokėti sudominti savo publiką. Tam be abejo prireikė gerų oratoriaus sugebėjimų ir taip šis mokslas tapo svarbiu menu. Laikui bėgant oratoriai surasdavo veiksmingiausią taktiką, kurios dėka sugebėdavo įtikinti juos klausančius žmones elgtis taip, kaip pasako oratorius. Verta paminėti, kad tai nėra paprastas mokslas, kurio galima išmokti per kelias valandas. Manau, kad geras oratorius turi būti visokeriopai išsilavinęs žmogus. Jis privalo pasižymėti intelektu, etinėmis ir dvasinėmis vertybėmis.

  • Lietuvių kalba Potemės 2017
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (834 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių potemės 2017
  • Microsoft Word 17 KB
  • Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi? - Kalba, 4 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi? - Kalba, 4 kalbėjimo potemė. (2013 m. Vasario 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/kuri-siandienos-visuomenes-veikeja-laikytumete-geriausiu-oratoriumi---kalba-4-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 25 d. 16:59