Laiškas draugui pavyzdys


Laisko pavyzdys draugui. Kaip rašyti laišką draugui. Laiškas draugei. Laiskas draugui i uzsieni. Laisko rasymas draugui. Rusiskas laiskas draugui. Kaip rasyti laiska draugui pavyzdys. Kaip parašyti laišką draugui. Lai6kas draugui. Laisko draugui pavyzdys.

Lietuvių laiškas. Kaip išvykai gyventi į užsienį, labai nusiminiau. Jaučiausi tokia vieniša. Kiekvieną minutę, pagalvojus apie Tave, atsimenu tuos laikus, kaip kartu, jau nuo mažų dienų buvome neišskiriami. Nuo pat vaikystės mes rasdavome ką nors bendro. Buvome geriausi draugai. Kartu būdavome kiekvieną dieną, sėdėdavome smėlio dėžėje, statėme smėlio pilis, kepdavome pačius skaniausius smėlinius blynus, žaisdavome įvairiausius žaidimus. Kaip norėdavai su manimi pažaisti, atsistodavai prie mano lango ir pakviesdavai mane vardu. Tu atsinešdavai krepšį žaislinių mašinėlių, o aš – daug gražių lėlių. Labai gerai pamenu, jog mėgstamiausias mūsų žaidimas buvo slėpynės. Tu pasislėpdavai taip gerai, jog niekaip negalėdavau Tavęs surasti, todėl mane užvaldydavo pyktis, bet vis tiek mėgau šį žaidimą. Beje, ar atsimeni skaniuosius Tavo močiutės sumuštinius kuriais mane vaišindavai?

Laiškas draugui pavyzdys. (2012 m. Birželio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/laiskas-draugui-pavyzdys.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 22 d. 04:31