Ligonio vertinimas


Slaugos tyrimas. Ligonio vertinimo forma vertinimo data. Gyvenamosios vietos adresas. Šeimyninė padėtis. Artimiausi giminės. Religinis tikėjimas. Neseniai nutikę įvykiai krizės. Kaip dabar pacientas vertina savo sveikatos būklę. Kaip šeima vertina paciento sveikatos būklę. Medicinos informacija. Gyvybinių veiklų vertinimas saugi aplinka. Valgymas ir gėrimas. Tuštinimas ir šlapinimasis. Darbas ir užsiėmimas. Lyties raiška. Problemų išsidėstymas Aktualios problemos. Slaugos rekomendacijos Priežiūra. Namų sąlygos. Šalinti neigiamas emocijas. Gerinti burnos higieną. Senatvė ir vienišumas.


Pacientas nuolatos matuojasi kraujospūdį. Reguliariai lankosi pas daktarus. Sąžiningai vartoja vaistus, paskirtus medikų. Yra nuolatos prižiūrimas savo sutuoktinės. Sveikai maitinasi, neapsikrauna fiziniu krūviu. Gyvena tvakinguose namuose, su visais patogumais. Gauna pensiją, pajamų užtenka visiems būtiniausiams poreikiams: medikamentams, pragyvenimui.

Kalba aiškiai, rišliai. Noriai bendrauja su artimaisiais, visuomet laukia jų apsilankymo. Daug bendrauja su žmona. Mėgsta pasakoti apie praeities įvykius, pasižymi ypatinga atmintimi. Svetimiems žmonėms yra gana uždaras, nenoriai pasakoja apie savo sveikatos būklę, gyvenimą. Vangiai bendrauja esant dideliems skausmas, kada nuolatos vaikšto į tualetą, jaučia diskonfortą.

Valgo tris kartus dienoj. Visada tuo pačiu metu, tikslią valandą. Skundžiasi, jog dažnai sukyla rėmuo, dėl šios priežasties ypatingą dėmesį skiria maistui. Valgo lengvą maistą. Vartoja mažai riebalų turintį maistą. Dažnai atsisako saldumynų. Geria daug vandens, dažnai pasisaldindamas cukrumi.

Tuštinasi reguleriai. Šlapinasi dažnai ir skausminga, nes turi prostantos sutrikimų. Šlapinimasis kartais būna netgi kraujingas.

Juda paskutinius tris metus nedaug. Atėjus sezonui augina daržą, tačiau daugiausiai jį prižiūri žmona. Labai nori judėti, grįžti į senas „vėžias“, tačiau dėl prastos sveikantos yra priverstas daugiausiai laiko praleisti lovoje .

 • Slauga Tyrimai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Andzelikada
 • 8 puslapiai (730 žodžių)
 • Kolegija
 • Slaugos tyrimai
 • Microsoft Word 27 KB
 • Ligonio vertinimas
  10 - 9 balsai (-ų)
Ligonio vertinimas. (2015 m. Birželio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/ligonio-vertinimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gegužės 01 d. 07:27