Linux projektinis darbas


Atsargines kopijos referatas. Atsargines duomenu kopijos referatas. Projektinis darbas referatas.

Informatikos praktikos ataskaita. Užduotis:. Sistemos disko suskaidymas. Tinklo konfigūravimas. Kompiuterio vardo nustatymas. Ntp serverio įdiegimas. Web serverio įdiegimas ir konfigūravimas. Mysql serverio įdiegimas. Turinio valdymo sistemos įdiegimas. Ftp įdiegimas ir konfigūravimas. Ssh įdiegimas ir konfigūravimas. Naudotojų, grupių kūrimas. Sambos įdiegimas ir konfigūravimas. Ugniasienės sukurimas. Atsarginės duomenų kopijos. Išvados. Naudota literatūra, interneto nuorodos.


Atlikdama šį darbą išmokau instaliuoti Linux operacinę sistemą, sukonfigūruoti tinklą, įdiegti ir konfigūruoti NTP serverį, Nginx Web serverį, MySQL duomenų bazę, Drupal turinio valdymo sistemą. Tai pat sužinojau kaip instaliuoti FTP, sukurti vartotoją priskirti jam tam tikras teises. Įgijau patirties su ssh, samba, išmokau įdiegti ir konfigūruoti. Išmokau pagrindines debian komandas useradd, groupadd, mkdir, rmdir, cd, ifconfig ir pan. Susipažinau kaip sukurti ugniasienę ir padaryti atsargines duomenų kopijas.

Linux projektinis darbas. (2012 m. Gegužės 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/linux-projektinis-darbas.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 22 d. 07:50