Mačernis Vizijos analizė


Macernio treciosios vizijos analize. Macernis sviesos ir tamsos priespriesa. Macernio 4 vizijos tamsos ir sviesos priespriesa. Macernio sestoji vizija analize. Penktosios macernio vizijos analize. Macernio vizijos analize. Macernio penktoji vizija. Macernio vizijos interpretacija. Penktosios vizijos analizė. "vizijos" siuzetas.

Lietuvių analizė. Vizijos’’. Įžanga“ turi savo siužetą. Pirmoje strofoje aptinkame svarbiausius erdvės taškus: tai žemė ir namai. Apmąstymo objektai išvardijami trečiojoje strofoje. Ketvirtojoje strofoje atskleidžiama darbo reikšmė. Pirmoji vizija. Antroji vizija. Trečioji vizija.Ketvirtoji vizija. Penktoji vizija. Penktojoje“ vizijoje pristatomi du nekontrastiški veikėjai, o tiksliau – veikėjų grupės. Šioje vizijoje atskleidžiamas lyrinio subjekto išėjimas iš namų erdvės į pasaulį. Vizijoje yra ir dar viena erdvės sąvoka – laukai. Šeštojoje“ vizijoje ryškėja šviesos ir tamsos priešprieša. Šeštoji vizija. Sapnas eilėraščio žmogų nuneša į sodą. Senolės ir subjekto pokalbis nukelia į dar gilesnę praeitį. Septintoji“ vizija pradedama erdvės vaizdavimu. Septintoji vizija. Vizija kyla lauke tylią ir ramią naktį. Rožės lapeliai užkrinta ant subjekto veido ir širdies. Pabaiga.

Mačernis Vizijos analizė. (2013 m. Gegužės 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/macernis-vizijos-analize.html Peržiūrėta 2016 m. Gruodžio 03 d. 06:47