Maironis Ko siekiu ir alkstu interpretacija


Ko siekiu ir alkstu analizė. Maironis ko siekiu ir alkstu analizė. Maironio ko siekiu ir alkstu analize. Ko siekiu ir alkstu eilėraščio analizė. Eilerascio ko siekiu ir alkstu analize. Eilerascio analize ko siekiu ir alkstu. Maironis ,,ko siekiu ir alkstu" eilerascio analize nemokamai. Nuo birutes kalno ir ko siekiu ir alkstu. Maironis ko siekiu ir alkstu tema. Ko.siekiu alkstu eilerascio analize.

Lietuvių referatas. Maironis „Ko siekiu ir alkstu“.


Maironis – garsus XIX-XX a. poetas įtvirtinęs romantizmą Lietuvoje. Savo kūryboje akcentavo tėvynės, kalbos, gamtos, praeities motyvų temas. Šalia patriotiškumo ir visuomeninių temų atskleisdavo vidinius žmogaus jausmus ir išgyvenimus. Eilėraštis „ko siekiu ir alkstu“ tai kuo puikiausiai atspindi, kadangi poetas bando perteikti gilius lyrinio subjekto jausmus susiliejančius su gamta.

Jau iš pirmo žvilgsnio galima pastebėti, kad kūrinyje gausu įvairių priešpriešų, kuriomis siekiama sudominti ir suintriguoti skaitytoją. Susidaręs kontrastas vaizdžiai perteikia individualius žmogaus jausmus. Subjektas iš gyvenimo tikisi daugiau nei kiti žmonės: „noriu verpetų, karionės“, „man meilės nereikia“, „vien žavi bekalbė širdis paslapti, kurios nepasieksi gilybės“.

  • Lietuvių kalba Referatai
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (335 žodžiai)
  • Lietuvių referatai
  • Microsoft Word 4 KB
  • Maironis Ko siekiu ir alkstu interpretacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Maironis Ko siekiu ir alkstu interpretacija. (2013 m. Birželio 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/maironis-ko-siekiu-ir-alkstu-interpretacija.html Peržiūrėta 2017 m. Sausio 17 d. 23:15