Matavimo prietaisai - grandinių tyrimo priemonės laboratorinis darbas


Elektronikos laboratorinis darbas.

Matavimo prietaisai - grandinių tyrimo priemonės laboratorinis darbas. Darbo tikslas. Naudota aparatūra. Matavimų rezultatai. Matavimų rezultatai IN , IT. URMS priklausomybę nuo virpesių dažnio f. Išvados.


Darbo tikslas - Susipažinti su pagrindinėmis grandinių sąvokomis ir parametrais, parametrų matavimo principais, išmokti laboratorijoje naudotis grandinių tyrimo stendu, oscilografu, generatoriumi ir multimetru, sujungiant ir tiriant nesudėtingas grandines.

6. Iš oscilogramos nustatyto signalo amplitudės Vpp, efektinės vertės VRMS, dažnio f ir periodo T, matavimo rezultatai pateikti 1.4 letelėje.

Maksimalus dažnis, kuomet vis dar girdimas garsas fmax =17,5 kHz.

Išvados: Atlikę laboratorinį darbą išmokome naudotis grandinių tyrimo stendu, susipažinome su grandinių parametrais, jų matavimo principais. Taip pat išmokome naudotis oscilografu, generatoriumi ir multimetru. Į grandinę pajungę garsiakalbį, įsitikinome kokio dažnio yra mažiausias ir didžiausias ausimi girdimas garsas.

Matavimo prietaisai - grandinių tyrimo priemonės laboratorinis darbas. (2017 m. Gegužės 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/matavimo-prietaisai-grandiniu-tyrimo-priemones-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 19 d. 21:17