Medžiagų ir komponentų užsakymo internetinė sistema


Inžinerijos kursinis darbas. Tranzakcinės duomenų bazės projektavimas. Įvadas. Tranzakcinės duomenų bazės modeliai. Išvados ir rezultatai. Užsakymo sistemos dalykins modelis. Įvadas. Pagrindinės dalykinės sritys. Dalykinių sričių aprašymai. Išvados ir rezultatai. Užsakymo sistemos dimensinis duomenų modelis. Įvadas. Žvaigždinės schemos. Žvaigždynas. Išvados ir rezultatai. Užsakymo sistemos duomenų centras. Įvadas. Duomenų centrų modeliai. Išvados ir rezultatai. Duomenų sandėlis. Įvadas. Užsakymų duomenų sandėlio informacinė architektūra. Išvados ir rezultatai. Duomenų kubas. Įvadas. Kubo paruošimas. Ataskaitų projektavimas. Išvados ir rezultatai. Priedas.


Darbe buvo suprojektuotas ir sukurtas duomenų kubas panaudojant AdventureWorksDW duomenų bazę. DB yra kaip kubo duomenų šaltinis. Buvo suprojektuotos biudžeto departamento bei pardavimų skyriaus ataskaitos. Jie gali padėti verslui arba įmonės darbuotojui tvarkyti savo duomenys bei gražiai įforminti ataskaitas, pavyzdžiui, direktoriui, vadybininkui arba administratoriui. Pats kubas gali analizuoti tokias ataskaitas daugi matmenų būdu.

Medžiagų ir komponentų užsakymo internetinė sistema. (2014 m. Gruodžio 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/medziagu-ir-komponentu-uzsakymo-internetine-sistema.html Peržiūrėta 2017 m. Sausio 18 d. 12:21