Meilė galinga rašinys


Lietuvių rašinys. Meilės galia.


Šiais laikais meilę kiekvienas supranta skirtingai. Vieniems tai prisirišimas, artumas, pagarba, kitiems kūniški malonumai, na o daugeliui meilė jau neegzistuojantis reiškinys. Nors katalikų tikėjimas teigia, jog dvasine meile turime dalintis su visais, o kūniška meilė galima tik vyro ir moters santuokoje, visuomenė normaliai priėma ir kitokias meilės formas: homoseksualų santuokos jau nebe naujiena - daugiau dėmesio sulaukia žmonių ir daiktų vestuvės. Tokie dalykai formuoja iškreiptą požiūrį į meilę, o ji tampa tik žodžiu, kuris nieko nevertas.

Meilės galia – nuostabus, tikriausiai kiekvienam pažįstamas jausmas. Antikos laikotarpiu jis buvo pateikiamas kaip viską apimantis gėris, viduramžiais buvo šlovinama platoniška šio jausmo forma, na o šiais laikais meilė suprantama visiškai laisvai, be jokių apribojimų. Niekas nežino kaip bus toliau ir ar meilė išvis egzistuos, tačiau dabar matome, kad šioje būsenoje žmonės gyvena jau tūkstančius metų.

Meilė galinga rašinys. (2014 m. Vasario 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/meile-galinga-rasinys.html Peržiūrėta 2017 m. Sausio 18 d. 12:25