Metalo ir jų lydinių kietumo matavimas


Kietumo matavimo vienetas. Metalu kietumo lentele. Metalo kietumo matavimo vienetai. Kietumo matavimo vienetai. Kietumo matavimas rokvelo budu. Plieno kietumas. Plieno kietumo matavimo masina. Metalo kietumas. Metalo kietumo matavimas. Metalų matavimo vienetai.

Mechanikos laboratorinis darbas. Metalų ir jų lydinių kietumo matavimas. Darbo tikslas. Susipažinti su brinelio, rokvelo ir vikerso kietumo matavimo metodais, išmokti dirbti su kietmačiais. Darbo užduotis. Susipažinti su brinelio, rokvelo ir vikerso kietmačių konstrukcija ir kietumo matavimo metodika. Mokėti parinkti apkrovą ir antgalius, paruošti bandinius ir kietmačius darbui. Išmatuoti anglinio plieno kietumą skirtingais metodais. Perpiešti nurodyto lietmačio schemą ir parodyti jo svarbiausias dalis. Matavimo duomenis surašyti į lentelę, kurioje turi būti nurodyta plieno markė, terminis apdirbimas, apkrova, bandinio storis, matavimų skaičius, kietumo vienetai. Bendros žinios. Kontroliniai klausimai darbo gynimui. Metalų ir jų lydinių kietumo nustatymas vikerso būdu. Matavimo duomenų lentelė.

Metalo ir jų lydinių kietumo matavimas. (2012 m. Balandžio 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/metalo-ir-ju-lydiniu-kietumo-matavimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gegužės 25 d. 04:26