Metų knygos rinkimai


Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. Metų knygos rinkimai kalbejimo potemė.


Aš pasirinkau temą literatūra, o mintimis norėčiau pasidalinti apie „Metų Knygos“ rinkimus ir pasamprotauti, ar knyga, gavusi „Metų knygos“ titulą, daro išankstinį įspūdį skaitytojui.

Šią temą pasirinkau todėl, nes man ši tema aktuali, domiuosi knygomis ir tokiais rinkimais kaip šis. „Metų knyga“ – tai skaitovų atrenkama lietuvių autorių knyga, kuri padarė didžiausią įspūdį skaitytojui. Balsuojama internetu, portaluose: metuknyga.lt, bernardinai.lt, knyguklubas.lt ir kituose. Kiekvienų metų pradžioje renkama praėjusių metų Metų knyga. 2011 metais rinkimai jau vyko šeštąjį kartą, nuo 2004 metų.

Vaikų metų knyga tapo autoriaus Rimanto Černiausko „Vaikai Ir Vaiduokliai“. Rimantas Černauskas yra prozininkas ir dramaturgas, gimė 1973 metų rugsėjo 10 dieną, Dauguose, Alytaus rajone. 1973 metais baigė Vilniaus universiteto matematikos fakultetą, mokytojavo. Literatūroje debiutavo kaip poetas, bet nuo 1974 metų reiškėsi kaip prozininkas.

Metų knygos rinkimai. (2012 m. Gegužės 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/metu-knygos-rinkimai.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 14:18