Mikroprocesorių namų darbas Nr.1


Aštuonių skilčių mikroprocesoriaus komandų sistema ir programavimas. Mikroprocesoriu teorijos pagrindai. Mikroprocesoriu namu darbai. Mikroprocesoriai namu darbas.

Elektronikos namų darbas. Mikroprocesorių namų darbai nr. 1. Susipažinti su aštuonių skilčių mokomojo mikroprocesorinio komplekto (mmk) struktūra, valdymo ir indikacijos priemonėmis. Išsiaiškinti sisteminio monitoriaus funkcijas. Susipažinti su mikroprocesoriaus intel 8080 (kp580ик80а) komandų sistema. Įgyti programavimo asembleriu įgūdžių. Išvados.


Susipažinti su aštuonių skilčių mokomojo mikroprocesorinio komplekto (mmk) struktūra, valdymo ir indikacijos priemonėmis. Susipažinti su mikroprocesoriapagal gautus rezultatus galima lengvai pastebeti, kad tai, kas įrasyta į registrus, išlieka tik iki komandos Ńį . O tai kas įrašyta į atminties ląsteles, išlieka net ir patlikęs šiuį laboratorinį darbą išmokau atlikinėti papraščiausius veiksmus su šiuo mikroprocesoriumi, naudojantis atminties ląstelėmis ir registrais, ar registrų poromis.

Mikroprocesorių namų darbas Nr.1. (2010 m. Kovo 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/mikroprocesoriu-namu-darbas-nr1.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 24 d. 00:35