Mitybos nepakankamumas


Sveikatos savarankiškas darbas. Mitybos nepakankamumas. Priedas. Dokumentiniai duomenys. Problemos apibūdinimas. Problemos apibūdinimas paciento žodžiais. Problemos apibūdinimas slaugančiojo/prižiūrinčiojo personalo žodžiais. Mano nuomonė. (Problema studento – praktikanto žvilgsniu). Mitybos nepakankamumo priežastys. Pastaba. Mitybos greitojo tyrimo anketa. Problemos įtaka kasddieninių veiklų atlikimui. Problemos sprendimas. Rezultatai. Literatūros sąrašas. Refleksija.


Mitybos nepakankamumas gali būti nustatomas bet kokio amžiaus asmenims, bet dažniau vyresnio amžiaus žmonėms, t. y. pediatrinėje ir geriatrinėje medicinos praktikoje. Ne mažiau kaip 30 proc. į ligoninę guldomų pacientų jau yra nepakankamos mitybos, kaip ir šios pacientės,o toliau būklė dar labiau sunkėja, nes ligoninėje daugelis pacientų kaip ir ši pacientė mažiau valgo dėl psichologinių priežasčių, taikomo gydymo, rijimo sutrikimų ir kvėpavimo sutrikimų (dusulio).

Mitybos nepakankamumas. (2013 m. Gruodžio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/mitybos-nepakankamumas.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 23 d. 20:53