Motyvacija prezentacija


Vadybos skaidrės. Motyvacija. Motyvacijos ir motyvavimo. Pagal mokslininkų tyrimus, didžiausius laimėjimus skatina vidinė motyvacija. Vidinės motyvacijos ugdymas. Vidinė motyvacija padeda siekti laimėjimų. Atpildo pobūdis veikia vidinę motyvaciją. Ir ketvirtas – Tinkamo vadovavimo stiliaus pasirinkimas. Vadovavimo stilius, populiarus Švedijoje ir Japonijoje. Taigi - Motyvacija. Motyvacijos teorijos Motyvacijos teorija vystėsi dviejomis kryptimis - Turinio (poreikių) teorija. Šiuolaikinės motyvacijos teorijos. Motyvavimo šaltiniai (veiksniai) pagal D. Sunku pažinti kiekvieno. Bendradarbiavimas – viešajame puikus metodas. F strategijos įtakos darbo rezultatams įvertinimas. Riestainio ir rimbo politika yra viena iš seniausių nepaklusnūs naikinami. Tikslus pravaikštų žymėjimas ir darbo grupės supažindinamos su šia informacija. Ouchi taip pat išryškino šiuos 3 metodus. X teorija („Autoritariško valdymo“ stilius) Vidutinis žmogus nemėgsta darbo ir jo stengsis išvengti.


II. Šiuolaikinės motyvacijos teorijos: 1. McClellando poreikių teorija: *Pasiekimų poreikis *Valdžios poreikis *Poreikis priklausyti 2. Tikslų iškėlimo (E.A.Locke): Ketinimai – išreikšti kaip tikslai – gali tapti vienu iš svarbiausių motyvacijos šaltinių: Konkretūs tikslai padeda darbo rezultatams Sudėtingi tikslai sąlygoja geresnius rezultatus, nei lengvi 3. Paramos: Parama sąlygoja elgesį /bihevioristinis požiūris/ Teorijoje nekalbama apie tai, kas sužadina veiklos elgesį Tyrimai parodė, kad žmonės labiau stengsis su parama, nei be paramos 4. Teisingumo - Darbo motyvacijos teorija, kuri pabrėžia individo tikėjimą atsilyginimo bei nuobaudų sistemos (taikomas jo darbo rezultatui ar pasitenkinimui) teisingumu ir nešališkumu. 5. Lūkesčių - Motyvacijos teorija, kuri tvirtina, kad individo elgesį atspindi jo paties pasiekti tikslai ir tikėjimas tuo, kad tai, ką individas yra išmokęs, padės jo tolesnei sėkmei.

  • Vadyba Skaidrės
  • 2014 m.
  • Aleksandr
  • 18 puslapių (2764 žodžiai)
  • Vadybos skaidrės
  • MS PowerPoint 56 KB
  • Motyvacija prezentacija
    10 - 8 balsai (-ų)
Motyvacija prezentacija. (2014 m. Gruodžio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/motyvacija-prezentacija.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 17 d. 09:13