Muller – lyer iliuzijos patikrinimas


Pedagogikos laboratorinis darbas.

Muller – lyer iliuzijos patikrinimas. Tyrimo tikslas. Metodika tiriamoji. Darbo priemonės. Darbo eiga. Rezultatai ir jų aptarimas. 121 126. Literatūros sąrašas.


<--< ,>--->, >--< , kurias žymekliu reikėjo padalinti taip, kad abi pusės atrodytų vienodai. Su kiekvienu strėlyčių tipu buvo padaryta po 20 bandymų. Programoje buvo nustatyti šie parametrai : tiesėsilgis – 257px, strėlytės ilgis buvo - 13px, linijos storis - 1px.

Pagal Muller - Lyer iliuzijos teoriją, tiriamajam turėtų būti lengviau nustatyti I ir II tipo strėlyčių atkarpas. Tačiau pagal matomus rezultatus Muller – Lyer iliuzijos teorija nepasitvirtino.

Paveikslėlyje mes matome kokia buvo daroma paklaida nuo objektyvaus vidurkio dalintant skirtingų rūšių strėlytes. Teigiama paklaida reiškia, kad kairė atkarpos pusė buvo didesnė, o neigiamas reiškė, kad dešinė atkarpos pusė buvo didesnė.

Muller – lyer iliuzijos patikrinimas. (2016 m. Vasario 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/muller-lyer-iliuzijos-patikrinimas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 11 d. 15:31