Muziejus tai neatskiriama mūsų pasaulio dalis


Rasinys apie muzieju. Rasinelis apie muzieju. Rasinys apie muziejus. Rasinis apie muzejus. Rasiniai apie muziejus. Lietuvos muziejai rasinys. Rasinelis apie muziejus. Poteme apie muziejus. Poteme-muziejuose.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2017. Lietuvių kalbėjimo 10 klasės baigimo patikrinimo kalba. Muziejai neatskiriama mūsų pasaulio dalis. Rašinys apie muziejus.


Muziejus-tai neatskiriama mūsų pasaulio dalis kur renkami, laikomi, tiriami ir rodomi: materialinės ir dvasinės kultūros dalykai. Muziejus tai ne tik pastatas keturiomis sienomis , bet ir gyvenimo būdas. Muziejus nemaža vaidmenį vaidina mūsų gyvenimuose kaip mokytojas, kaip patarėjas.

Muziejuose kaupiami įvairūs eksponatai: istoriniai, kultūrinai paminklai kurie patikslina ir patvirtina to meto papročius, įžymybes, kultūrą to laikotarpio epochą bei jai būdingus įvairius statinius, meno kūrinius.

Dabartiname XXI amžiuje mes prie istorijos galime prisiliesti ne tik muziejuose, bet ir virtualioje erdvėje: sėdėdami namuose prie kompiuterių ekranų, niekur neišėję iš namų. Bet taip mes negalime pajusti muziejų duodama dvasią, negalime realiai pamatyti, paliesti, pajusti eksponatų.

Tai pat muziejai dažniausiai būna įkurti nevieną dešimtmetį menančiame dvare ar senove dvelkiančiame pastate, kuris taipogi yra kaip istorinis paminklas, eksponatas, prie kurio galima prisiliesti, pajusti. Galbūt toje vietoje buvo prisilietę ir mūsų šalies didvyriai.

Statistikos duomenimis, 2009 m. Lietuvoje buvo 106 muziejai.

Muziejai skiriasi savo tematika. Daug muziejų pristato konkrečias epochas arba temas.

  • Lietuvių kalba Potemės 2017
  • 2012 m.
  • Kestutis
  • 2 puslapiai (590 žodžių)
  • Mokykla
  • Lietuvių potemės 2017
  • Microsoft Word 10 KB
  • Muziejus tai neatskiriama mūsų pasaulio dalis
    10 - 3 balsai (-ų)
Muziejus tai neatskiriama mūsų pasaulio dalis. (2012 m. Spalio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/muziejus-tai-neatskiriama-musu-pasaulio-dalis.html Peržiūrėta 2017 m. Balandžio 26 d. 09:19