Naminių gyvūnų įtaka žmogui


Augintinių įtaka žmogaus sveikatai. Naminiai gyvunai rasinys. Gyvuneliai rasinys. Naminiu gyvunu lentele. Zmoniu augalu ir gyvunu itaka. Alkoholio poveikis naminiu gyvunu organizmui. Gyvunai itaka vaikams.

Sociologijos savarankiškas darbas. Naminių gyvūnų įtaka žmogui. Įvadas. Straipsnių analizė. Lentelė su analizuojamais ir neanalizuojamais klausimais. Kaip naminiai gyvūnai susiję su žmonių fizine sveikata? Kaip naminiai gyvūnai susiję su žmonių psichine sveikata? Kokios yra teigiamos naminių gyvūnų laikymo pasekmės? Kokios yra neigiamos naminių gyvūnų laikymo pasekmės? Įdomus faktai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Apibendrinant galima daryti išvadą, kad dauguma tyrimus atlikusių mokslininkų vis tiktai nustato naminių gyvūnėlių teigiamas sąsajas su žmonių psichine būsena. Galima būtų teigti, kad augintiniai visų pirma daro poveikį savo šeimininkams psichologiniame lygmenyje, o paskui tai atsiliepia ir žmogaus fizinei sveikatai, ir socialiniam gyvenimui. Naminiai gyvūnėliai yra gamtos dalis, taip pat kaip ir žmonės, todėl, gyvendami šalia, daro tam tikrą poveikį.

Naminiai gyvūnėliai teikia žmonėms daug teigiamų emocijų, todėl galima daryti prielaidą, kad jų poveikis prasideda psichologiniame lygmenyje, per kurį yra veikiamas ir fizinis lygmuo.

Rūpinimasis naminiais gyvūnėliais suteikia jų šeimininkams papildomą galimybę būti fiziškai ir socialiai aktyvesniems bei jaustis reika-lingiems.

Naminių gyvūnų įtaka žmogui. (2013 m. Balandžio 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/naminiu-gyvunu-itaka-zmogui.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 22:10