Narkomanija šiandieninės visuomenės problema


Sociologijos kursinis darbas. Įvadas. Informacija apie narkotines medžiagas ir jų sukeliamas problemas. Narkotinių medžiagų klasifikacija. Informacija apie narkotines medžiagas ir jų sukeliamas problemas. Kodėl jaunimas pradeda vartoti narkotikus? Narkotikų prevencija. Narkotikų prevencija mokyklose. Narkotikų poveikis. Visuomenės požiuris į narkotikus analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Mano tikslas buvo apklausti jaunesnio amžiaus Mažeikių miesto gyventojus, kadangi narkotikai labiausiai paplite jaunuolių tarpe, taip pat jaunuoliams tai labai aktuali tema juos domina (ypač tuos jaunuolius kurie narkotikų nėra bandę). Kaip matome iš (žr. pav. 9) 15 apklaustųjų buvo gana jauno amžiaus – iki 18 amžiaus, šiek tiek daugiau 19 apklaustųjų buvo nuo 19 iki 21 metų amžiaus. Ir mažiau respondentų 5 sudarė nuo 22 iki 25 metų amžiaus. Tuo tarpu, mažiausiai tyrime dalyvavo 26 iki 35 metų amžiaus ar vyresni respondentai (jų buvo tik 3% , nes kaip žinoma vyresnio amžiaus žmonės ne taip noriai dalyvauja įvairiose apklausose).

Narkomanija šiandieninės visuomenės problema. (2015 m. Sausio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/narkomanija-siandienines-visuomenes-problema.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 19 d. 11:22