Nekilnojamojo turto pirkimo - pardavimo sutartys


Teisės skaidrės. Nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sutarčių ypatumai. BAIGIAMASIS DARBAS. Atliko Teisės studijų programa. Įvadas. Mano baigiamojo darbo tema - nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sutarčių ypatumai. Tyrimo objektas bei tikslai. Šio baigiamojo darbo objektas – nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sutartys. Tikslui įgyvendinti iškelti uždaviniai. Apibūdinti pirkimo – pardavimo sutarčių sampratą. Uždaviniams įgyvendinti surinkta informacija. Pirkimo – pardavimo. Pirkimo – pardavimo sutartis yra pagrindinis nekilnojamojo turto įgijimo būdas. Kaip buvo teigtina. Turtas kurio nuosavybės teises nevaldo nei fizinis. Apžvelgus kilnojamųjų daiktų pirkimo pardavimo sutartis galima teigti. Išvados. Baigiamojo darbo tikslas - išanalizuoti pirkimo pardavimo sutarties samprata bei jos esminius požymius.


Mano baigiamojo darbo tema - nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sutarčių ypatumai. Ši tema yra labai aktuali daugeliui mūsų, kadangi kiekvienas žmogus siekia įsigyti vienokį ar kitokį nekilnojamąjį turtą - gyvenamąjį būstą, žemės sklypą, įvairias patalpas. Taigi teisingai sudaryti sandorį, kad jis būtų vykdomas kaip numatyta sutartyje, ir kad po to neatsirastų teisinės pasekmės, yra būtina ne tik teisininkui, verslininkui, bet ir bet kuriam žmogui. Nekilnojamojo turto sandoriai visada susiję su tam tikra specifika ir rizika Be to, parduodant ar perkant nekilnojamąjį turtą, visada atsiranda ir daugybė su tuo susijusių rūpesčių - pradedant nekilnojamojo turto objekto rinkos kainos nustatymu, pirkėjų - pardavėjų paieška, derybomis, reikiamų dokumentų patikrinimu ir paruošimu ir baigiant sandorio įforminimu, atsiskaitymu pagal minėtą sandorį ir turto perdavimu.

Apibūdinti pirkimo – pardavimo sutarčių sampratą; nurodyti šių sutarčių bendruosius, esminius požymius; apibūdinti turto sąvoką, santykį su LR CK vartojama daikto sąvoka; aptarti nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sutarčių turinį išanalizuoti nekilnojamojo turto – pirkimo pardavimo sutarčių sudarymo tvarką; aptarti nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sutarčių įregistravimo teisinės pasekmės; aptarti šeimos turtą kaip nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo sutarties objektą; palyginti nekilnojamojo turto pirkimo pardavimo sutartis su kilnojamojo turto pirkimo - pardavimo sutartimis – išskirti šių sutarčių panašumus ir skirtumus, aptarti jų ypatumus. aptarti valstybės ir savivaldybių turto pirkimo - pardavimo sutartis palyginti nekilnojamojo turto pirkimo - pardavimo sutartis su kitais nekilnojamojo turto perleidimo sandoriais – dovanojimu, renta, panauda.

  • Teisė Skaidrės
  • 2015 m.
  • Edita
  • 10 puslapių (1215 žodžių)
  • Teisės skaidrės
  • MS PowerPoint 64 KB
  • Nekilnojamojo turto pirkimo - pardavimo sutartys
    10 - 8 balsai (-ų)
Nekilnojamojo turto pirkimo - pardavimo sutartys. (2015 m. Kovo 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/nekilnojamojo-turto-pirkimo-pardavimo-sutartys.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 12 d. 04:54