Nepertraukiamo maitinimo šaltinių tyrimas


Elektronikos laboratorinis darbas.

Nepertraukiamo maitinimo šaltinių tyrimas. Persijungimo iš maitinimo iš tinklo reţimo į maitinimo iš akumuliatorių baterijos reţimą laiko nustatymas ir išėjimo įtampos oscilogramų gavimas. Autonominio darbo laiko nustatymas.


2.2 Persijungimo iš maitinimo iš tinklo reţimo į maitinimo iš akumuliatorių baterijos reţimą laiko nustatymas ir išėjimo įtampos oscilogramų gavimas .

Laboratorinio darbo metu ištyrėme nepertraukiamo maitinimo šaltinių (su persijungimu ir sąveikaujantį su tinklu) veikimą. Saveikaujantis su tinklu NMŠ persijungia i akumuliatoriaus rėžimą įtampai nukritus iki 195 V, ir persijungia atgal, kai iėjimo įtampa pakyla iki 225V. Nepertraukiamas maitinimo šaltinis su persijungimu persijungia į akumuliatoriaus rėžimą - kai itampa nukrenta iki 180V , ir persijungia atgal, kai įtampa pakyla iki 190V. Saveikaujantys NMŠ greičiau parsijungia į akumuliatoriaus rėžimą nei NMŠ su persijungimu.

Nepertraukiamo maitinimo šaltinių tyrimas. (2016 m. Lapkričio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/nepertraukiamo-maitinimo-saltiniu-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 19 d. 13:58