Nuolatinės srovės tachogeneratoriaus bandymas laboratorinis darbas


Elektronikos laboratorinis darbas.

Nuolatinės srovės tachogeneratoriaus bandymas. Darbo tikslas. Darbo schema. Pagrindinės skaičiavimų formulės. Darbo rezultatai.


Išvados: Atlikus nuolatinės srovės tachogeneratoriaus tyrimą, gavome jo išėjimo charakteristikas esant skirtingo dydžio apkrovos varžoms. Apskaičiavome jo perdavimo koeficientus ir nubrėžėme jo priklausomybes nuo kampinio greičio. Iš pirmojo grafiko nesunku pastebėti, jog išėjimo įtampa priklauso nuo varžos. Mažėjant apkrovos varžai taip pat mažėja išėjimo įtampa, o perdavimo koeficientas iš formulės matosi jog priklauso nuo išėjimo įtampos. Taip pat mažėjant įtampai mažėja ir perdavimo koeficientas. Taigi matosi šių trijų dydžių tarpusavio priklausomybė kuri susijusi tiesiogiai. Mažėjant apkrovai, mažėja išėjimo įtampa ir mažėja perdavimo koeficiento vertės.

Nuolatinės srovės tachogeneratoriaus bandymas laboratorinis darbas. (2016 m. Balandžio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/nuolatines-sroves-tachogeneratoriaus-bandymas-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 19 d. 21:28