O Žeme, užplūstanti gyvybės gūsiais


Geografijos skaidrės. O Žeme, užplūstanti gyvybės gūsiais. 2014 m. Linkuva. Supažindinti mokinius su Žemei kylančiais pavojais. Tikslas. Parengti Žemės mėnesio renginių planą. Uždaviniai. Atlikome tyrimą, sudarėme anketą ir apklausėme 7-12 klasių mokinius norėdami sužinoti. Sudarėme anketą ir išanalizavome 7-12 klasių mokinių atsakymus. Apklausėme tuos pačius 7-12 klasių mokinius ir sužinojome. Kaip rūšiuojamos šiukšlės? Apklausėme tų pačių klasių mokinius ir sužinojome. Apklausa apie Žemei gresiančius pavojus globalinį atšilimą. Pradinių klasių darbelių. Pradinių klasių darbelių paroda „Kuriame iš atliekų“  . A „Paršiukai, kiškučiai ir varliukas“. Fotografijų paroda „Gražiausi pasaulio kampeliai“. Piešinių paroda „Globokime Žemę“. Pravedėme pamoką pradinių klasių mokiniams „Tausokime Žemę“. Pravedėme pamoką „Tausokime Žemę“. Pamoka 4a klasei „Tausokime Žemę“. Pasaulinės Žemės dienos minėjimas Linkuvos gimnazijoje 2014 m. 2014 m. kovo 24 d. Linkuvos gimnazijoje vyko Pasaulinės Žemės dienos minėjimas. Renginys „Žemės diena 2014“. Šokoladu kvepiančios gėlės, saldūs prizai. Kovo 31 dieną per 3-4 pamoką aštuntokams buvo rodomas filmas „Namai“. Rodytas 7 klasei dokumentinis filmas „Namai“. Sukūrėme plakatą „Žemės diena 2014“. Plakatas „Žemės diena 2014“ (piešė Sonata Radėnaitė). Išvados. Surengėme apklausą 7-12 klasių mokiniams „Ar žinai.


Supažindinti mokinius su Žemei kylančiais pavojais, skatinti gyventi švarioje aplinkoje, ugdyti atsakomybę už savo Žemės ateitį.

Atlikome tyrimą, sudarėme anketą ir apklausėme 7-12 klasių mokinius norėdami sužinoti, ką Linkuvos gimnazijos mokiniai žino apie Žemės dieną, Žemei gresiančius pavojus, šiukšlių rūšiavimą.

Apklausėme tuos pačius 7-12 klasių mokinius ir sužinojome, kad daugiausia šiukšles rūšiuoja aštuntokai ir dvyliktokai, o mažiausiai: septintokai, devintokai, dešimtokai ir vienuoliktokai.

Apklausėme tų pačių klasių mokinius ir sužinojome, kad daugiausiai žino apie Žemei gresiančius pavojus dvyliktokai, vienuoliktokai, dešimtokai ir devintokai, o mažiausiai žino septintokai ir aštuntokai.

Apklausa apie Žemei gresiančius pavojus: globalinį atšilimą, „Šiltnamio efektą“ - jų daromą žalą bei pasekmes.

Pravedėme pamoką „Tausokime Žemę“, kurioje supažindinome pradinukus su Žemės teršimo problema, jos niokojimo, viso to galimomis pasekmėmis bei pateikėme būdus, kaip to išvengti. Rodėme skaidres, kuriose kalbėjome apie gamtos ir Žemės pokyčius, supažindinome vaikus su ekologinėmis problemomis, jų sprendimo būdais, kas kenkia, daro žalą ne tik Žemei, bet ir pačių žmonių sveikatai, kaip pavyzdžiui, oro tarša, su kuria susijusios pagrindinės problemos yra šios: ozono sluoksnio plonėjimas, šiltnamio efektas, rūgštieji krituliai, smogas, taip pat vandens telkinių užterštumas. Masinis šiukšlinimas yra dar viena ekologinė problema, todėl raginome aktyviau dalyvauti atliekų rūšiavimo procese, rūšiuoti ir atiduoti perdirbimui skardines, butelius, plastiką, popierių, juos mesti į skirtingų spalvų konteinerius, kurie yra skirti atliekų rūšiavimui.

  • Geografija Skaidrės
  • 2015 m.
  • Jonas
  • 22 puslapiai (1053 žodžiai)
  • Geografijos skaidrės
  • MS PowerPoint 4915 KB
  • O Žeme, užplūstanti gyvybės gūsiais
    10 - 4 balsai (-ų)
O Žeme, užplūstanti gyvybės gūsiais. (2015 m. Sausio 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/o-zeme-uzplustanti-gyvybes-gusiais.html Peržiūrėta 2017 m. Rugpjūčio 17 d. 11:02