Objektinio programavimo kursninis


Objektinis programavimas. C++ viskas apie objektini programavima. Objektinio programavimo principai. Objektinio programavimo c++ laboratoriniai. Objektinis programavimas konspektai. Objektinio programavimo aprašymas. Objektinio programavimo savokos.

Informatikos kursinis darbas. Įvadas. Bendroji dalis. Rezultatai ir išvados. Literatūra. Priedai.


„Objektinio programavimo“ kursinio darbo tema – Trikampių plotų, pusperimetrių skaičiavimas ir jų palyginimas. Iš temos pavadinimo galima nuspręsti, kad tema susijusi su matematiniais skaičiavimais. Šią temą rinkausi todėl, kad ji nėra sudėtinga. Programa labai tinka, norint apskaičiuoti trikampių plotus bei pusperimetrius ir net juos palyginti, nereikės imtis ilgų matematinių skaičiavimų, nagrinėti įvairias formules. Viskas, ką reikia padaryt, tai pasirinkti tinkamus skaičius, o tada jau programa užsiims visu sudėtingu darbu ir apskaičiuos tai, ko reikia. Programos kodas yra parašytas C++ kalba su Microsoft Visual C++ .

Objektinio programavimo kursninis. (2012 m. Gruodžio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/objektinio-programavimo-kursninis.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 21:46