Oligacijos ir obligacijų nauda finansų sistemos dalyviams


Ekonomikos savarankiškas darbas. Obligacijų nauda finansų sistemos dalyviams. Įvadas. Obligacijos samprata. Obligacijų charakteristikos. Obligacijų privalumai. Obligacijų trūkumai. Obligacijų rūšys. Obligacijų pelningumas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai. Prieda.


1.Išsiaškinta obligacijos sąvokų reikšmė. Kiekvienas autorius ją apibrėžia savaip, tačiau paprasčiausias apibrėžimas yra šis: obligacija – tai skolos vertybinis popierius, arba, paprasčiau tariant, tai yra tarsi investuotojo paskola bendrovei.

2.Pagrindinės obligacijos charakteristikos: nominali obligacijos vertė, obligacijų išpirkimo data bei palūkanų norma. Investavimas į obligacijas turi daugybę pranašumų, tačiau turi ir trūkumų. Esminis privalumas – aiškumas ir garantijos, palyginti su investicijomis į akcijas, ir neretai didesnis pelningumas, palyginti su indėliais.

Oligacijos ir obligacijų nauda finansų sistemos dalyviams. (2013 m. Balandžio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/oligacijos-ir-obligaciju-nauda-finansu-sistemos-dalyviams.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 19 d. 05:50