Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematikos metodais


Matematikos skaidrės. Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematikos metodais. Darba padare studentai Marek Daujotas, Vitalij Ilcevicz, Mateusz Molis. Grupe AE24D. Įžanga. 2 psl.   Uždavinys. 3 psl.   Diagrama. 5 psl.   Atsakymas (išvada). 6 psl.  . Nagrinėkime ekonominę sistemą. Uab „Bosse“ gamina automobilinę audio techniką. Produkcijos P1 sąnaudos. · 36 + x2 = 150 x2 = 150 -108 = 42 A (. Pagal ši metodą galim apskaičiuoti kaip busima ar esama firma ruošiasi dirbti.


UAB „Bosse“ gamina automobilinę audio techniką . Šio bendrovės tikslas parduoti pagamintą techniką iš turimų žaliavų ir gauti didžiausias pajamas. Produkcija sudaro automobilinės palangės ir kolonėlių dėžės. Pažymėkime , kad automobilinė palangė bus P1 ir kolonėlių dėžė P2. Šios prekės gaminamos iš šių žaliavų : MDP plokščių , audinių , klijų , medsraigčių ir sandarinimo medžiagos (Acrilo) . Pažymėkime juos taip pat atitinkama raidę : MDP plokštė R1 , audiniai R2 , klijai R3 , ACRILAS R4 . Pas mus produkcija pavadinta P1 , P2 ...., o žaliavos R1 , R2 , ir jų atsargos S1 , S 2 Žaliavų sąnauda vienai prekei pagaminti:.

Pagal ši metodą galim apskaičiuoti kaip busima ar esama firma ruošiasi dirbti , kad butu kuo didesnis pelnas ir kuo mažiasnės išlaidos . Tai mes ir padarėme su šia firmą : UAB „Bosse “ apskaičiavome ir suradome tuos skaičius kurie parodo jos produktyvumą . Didžiausios pajamos gaunamos, kai gaminių kiekis 354 ((36; 42) .

  • Matematika Skaidrės
  • 2015 m.
  • Marek
  • 9 puslapiai (499 žodžiai)
  • Matematikos skaidrės
  • MS PowerPoint 302 KB
  • Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematikos metodais
    10 - 8 balsai (-ų)
Optimalaus gamybos plano sudarymas ir jo analizė matematikos metodais. (2015 m. Balandžio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/optimalaus-gamybos-plano-sudarymas-ir-jo-analize-matematikos-metodais.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 12:10