OS analizė ir programų diegimo instrukcijos


Informatikos praktikos ataskaita.

Virtualizavimo programos diegimas. Linux sistemos ubuntu 16. 04. 1 diegimo instrukcija. Virtualios sistemos konfigūravimas. Kompiuteryje esančios operacinės sistemos analizė.


Pasirenkame Create a shortcut on the desktop bei Register file associations ir spaudžiame Next. Taip pat galime pasirinkti Create start menu entries jeigu norime, kad sukurtų nuorodas Start menu ir Create a shortcut in the Quick Launch Bar, kad sukurtų nuorodas greitojo paleidimo juostoje.

Spaudžiame Finish. Jeigu norite iš karto paleisti programą, paliekame uždėtą varnelę.

Eilutėje Name įrašome norimos įrašyti naujos virtualios mašinos vardą tada spaudžiame Next.

Rekomenduojamas atminties kiekis jau būna parinktas, bet jeigu reikia daugiau galima pasirinkti pagal save. Šiuo atvėju aš naudosiu 2048MB.

Pasirenkame Create a virtual hard disk now punktą, kad sukurtumę virtualų kietąjį diską ir spaudžiame Create. Taip pat galime pridėti jau sukurtą virtualaus disko failą.

Pasirenkame punktą VDI (VirtualBox Disk Image) ir spaudžiame Next. Jeigu žadame naudoti kitą virtualizavimo programą, atitinkamai renkamės reikiamą formatą.

OS analizė ir programų diegimo instrukcijos. (2017 m. Gegužės 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/os-analize-ir-programu-diegimo-instrukcijos.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 07:23