Pagalba šeimoms paslaugų įmonės planas


Vadybos savarankiškas darbas. Organizacijos samprata. Organizacijos mikroaplinka. Paslaugos koncepcija. Paslaugos paskirstymas. Paslaugų kaina. Paslaugos savikaina. Mėnesio išlaidos. Pozicionavimas. Paslaugos teikimo procesas. Paslaugos fizinis akivaizdumas. Darbuotojų apranga. Patalpų dizainas. Vizitinės kortelės. Muzika, garsai, kvapai, temperatūra, šviesa. Žmonės – darbuotojai.


Kuriama organizacija bus susijusi su tuo, jog bus teikiamos paslaugos naujai susikūrusioms šeimoms, pagalba mamoms po gimdymo streso. Ši organizacija skirs itin didelį dėmesį ieškant naujo darbo ar padedant susirasti auklę reikiamu metu bei daugelis patarimų tvarkant finansus ir kitus dokumentus.

Vienbalsiai buvo išrinkta organizacijos veikla, tačiau pavadinimas buvo tikras galvosūkis. Buvo keli variantai, tačiau šis šovė staiga ir, ko gero, labiausiai tiko pasirinktai organizacijos veiklai apibūdinti.

Organizacijos teikiamos paslaugos apims gan nemažai, tačiau jos bus reikalingiausios. Organizacija teiks paslaugas kaip:

•Psichologines;

•Auklės suradimo;

•Darbo suradimo;

•Finansinių dokumentų tvarkymo.

Organizacijos kaip ir produktas bus jos teikiamos paslaugos.

Šiai organizacijai būtų pravartu įsikurti prie centrinės ligoninės, klinikų, kadangi ten didžiausi žmonių srautai, o galbūt mūsų paslaugų prireiks ne tik naujai susikūrusioms šeimoms.

Kaina turėtų būti prieinama kiekvienam asmeniui, kad išgalėtų susimokėti ir jo tai negąsdintų, tad kaina turėtų svyruoti apie 100 Lt.

Kaip ir kiekvienai organizacijai kažkaip reikia iškilti į viešumą, pranešti apie save, tad organizacijai naudinga reklamuoti ten, kur žmonės daugiausiai kreipia dėmesį, kur ji būtų akivaizdžiai parodoma. Geriausi variantai būtų reklama per TV, radiją, kažkokie minimalūs stendai, plakatai, specifiniai lankstinukai ir pan.

Įmonėje samdomi darbuotojai turėtų tam tikros patirties, kad mokėtų dirbti savo darbą, tai bus samdomi specialistai savo srities.

Pagalba šeimoms paslaugų įmonės planas. (2015 m. Vasario 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/pagalba-seimoms-paslaugu-imones-planas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 11 d. 04:16