Bendravimo ypatumai

300 dokumentų
Kartų bendravimo ypatumai
Kartų bendravimo ypatumai. Apie bendravimą tarp kartų?. Mes. Seneliai. Jaunimo bendravimo ypatumai. Tėvų ir vaikų bendravimo ypatumai. Patarimai tėvams. Senelių bendravimo ypatumai.
Psichologijos skaidrės, Skaidrės, 18 psl.
2014 01 21
Rusijos kultūra, bendravimo ypatumai
Bendravimo ypatumai rusijoje. Bendravimas. Kirilica. Kasdienės frazės. Rusijos žmonės. Bendravimo ypatumai darbe. Patarimai. Patarimai verslui. Pokalbių temos. Ledlaužiai. Ledkalniai. Linksmai. Šaltiniai.
Geografijos skaidrės, Skaidrės, 15 psl.
2013 05 18
Tėvų bendravimo ypatumai su vaiku
Įvadas Tėvų bendravimo ypatumai su vaiku Bendravimo samprata ir ypatumai ankstyvojoje vaikystėje Tėvų ir vaikų bendravimo svarba Tėvų ir vaikų bendravimo problemos IŠVADOS Literatūra.
Pedagogikos referatai, Referatas, 14 psl.
2013 11 17
Nacionaliniai italų bendravimo ypatumai
Nacionaliniai Italų bendravimo įpatumai. Geografija. ŠEIMA. Regioniniai skirtumai. Bendravimo būdas. Produktai ir patiekalai. Etiketas. Italų virtuvės istorija. Literatūros sąrašas.
Psichologijos referatai, Referatas, 6 psl.
2013 09 24
Neverbalinio (Nežodinio) bendravimo ypatumai
Neverbalinio nežodinio bendravimo ypatumai. Nežodinio bendravimo samprata. Nežodinio bendravimo elementai. Nežodinio bendravimo įtaka efektyviam bendravimui.
Psichologijos referatai, Referatas, 10 psl.
2017 02 25
Bendravimo ypatumai mokant/is užsienio kalbų
Bendravimo ypatumai mokant/is užsienio kalbų. Anotacija. Įvadas. Komunikacinis užsienio kalbų mokymas ir. Kalbinių gebėjimų formavimas. Žodinio bendravimo būdai. Diskusija. Pasakojimas. Didaktiniai žaidimai. Išvados. Naudota literatūra.
Anglų namų darbai, Namų darbas, 8 psl.
2014 02 09
Bendravimo ypatumai
Įvadas. Žmonių tarpusavio bendravimo koncepcija. Bendravimo poreikis. Burnos higienisto – paciento tarpusavio bendravimo ypatumai. Burnos higienisto bendravimas su neįgaliaisiais pacientais. Burnos higienisto veiksmai gydant įvairią negalią turinčius pacientus. Burnos higienisto bendravimas su silpnaregiais ir aklaisiais. Burnos ...
Kalbos kultūros savarankiški darbai, Savarankiškas darbas, 14 psl.
2016 05 19
Baltarusijos bendravimo ypatumai elektronikos ir pramonės pasiekimai
Psihologija baltarusijos bendravimo ypatumai elektronikos technologijos darbo tikslas. Devynios dienos po.
Psichologijos savarankiški darbai, Savarankiškas darbas, 7 psl.
2016 12 17
Portugalijos bendravimo ypatumai
Psichologija. Įvadas. Tonas, garsumas, kalbėsena. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Žvilgsniai. Fizinis sveikinimosi stilius. Punktualumas. Supažindinimas. Apranga. Derybos. Literatūros sąrašas.
Psichologijos namų darbai, Namų darbas, 4 psl.
2012 05 29
Įvairių šalių bendravimo ypatumai: Indija
Įvairių šalių bendravimo ypatumai Indija Kultūra. Elgesys per susitikimus ir derybas. Elgesys ir draudimai. Kaip sutarti su indais.
Psichologijos aprašymai, Aprašymas, 2 psl.
2017 04 24
Japonijos kultūra ir japonų bendravimo ypatumai
Japonijos kultūra ir japonų bendravimo ypatumai. Trumpa informacija apie šalį. Įdomi informacija apie šalį. Žymiausi kultūros paminklai. Trys nuostabiausi sodai Japonijoje. Žymiausi mokslininkai. Žymiausi rašytojai. Žymiausi menininkai. Sesshu Toyo (1420-1506). Japonijos etiketas. Verslo etiketas. Etiketas prie stalo. Dovanos. ...
Etikos skaidrės, Skaidrės, 21 psl.
2015 04 29
Kinijos ir Honkongo nacionaliniai bendravimo ypatumai referatas
Įvadas. Kinijos ir honkongo nacionaliniai bendravimo įpatumai. Kinų esminės nuostatos ir jų pasekmės versle. Kinų elgesys per susitikimus ir derybas. Etiketas. Honkongas. Išvados. Literatūra.
Etikos referatai, Referatas, 12 psl.
2014 05 13
Virtualaus bendravimo ypatumai
Virtualaus bendravimo ypatumai.
Lietuvių rašiniai, Rašinys, 3 psl.
2015 11 05
Tarpkultūrinio bendravimo ypatumai Prancūzijoje
Užduotis: parengti trumpą pranešimą apie bendravimo skirtumus įvairiose šalyse (Europos šalys, Rytų kraštai, Azija, kt.), pasidalinti asmenine patirtim.Prancūzai retai priima svarbius sprendimus greitai, nes nemėgsta skubotų sprendimų;Jie įsitikine, jog yra aukštesnio intelekto už visų kitų tautybių ...
Psichologijos savarankiški darbai, Savarankiškas darbas, 1 psl.
2017 02 06
Bendravimo ypatumai pietų Korėjoje
Pietų Korėja. Savarankiškas darbas “Bendravimo ypatumai”. Koreja, oficialiai vadinama Korėjos Respublika. Korėjos istorija siekia 5000 m. Pietų Korėjos vonas – nacionalinė Pietų Korėjos valiuta. Daugelis pietų korėjiečių gyvena miestuose dėl aštuntame. Apranga. Tradiciniai korėjietiški rūbai Pietų Korėjoje ...
Psichologijos skaidrės, Skaidrės, 16 psl.
2016 12 20
Japonijos kultūra ir bendravimo ypatumai
Japonijos kultūra ir bendravimo ypatumai. Trumpa informacija apie šalį. Įdomūs faktai apie šalį. Japonija sudaro daugiau kaip 6800 salų. Kai kurie vyrai nusiskuta galvas, nes tai yra savotiška atsiprašymo forma. Išsiskyrusios su savo draugu japonės merginos dažniausiai nusikerpa plaukus. Japonų firmose po aštuonioliktos valandos ...
Psichologijos skaidrės, Skaidrės, 23 psl.
2015 11 30
Bendravimo ypatumai Egipte Tarpkultūrinė komunikacija
Bendravimo ypatumai Egipte. Asmeniniai kontaktai ir apranga. Labai svarbu palaikyti asmeninius kontaktus su Egipto partneriais. Statusai ir kreipiniai. Egipte itin vertinama padėtis visuomenėje ar įmonėje. Verslo susitikimai. Verslo susitikimo metu nesilaikoma planuoto grafiko. Įeinant į susitikimų salę ar vadovo kabinetą – ...
Vadybos skaidrės, Skaidrės, 10 psl.
2016 04 26
Estijos bendravimo ypatumai ir elektronikos technologijos
Estija. Bendravimo ypatumai ir elektronikos technologijos. Tūrinys. Estijos Vėliava Geografija Estijos demografija Sostinė Upės. Įvadas. Tikslas- išanalizuoti Estijos bendravimo kultūrą ir elektronikos technologijas. Vėliava. Kaip ir daugelyje. Pagal kitą aiškinimą mėlyna spalva simbolizuoja savitarpio pasitikėjimą ir ...
Geografijos skaidrės, Skaidrės, 22 psl.
2017 05 01
 Ispanijos bendravimo ypatumai, elektronikos technologijos
Įvadas. Ispanija. Religija. Ispanų elgsena, temperamentas. Šalies pasiekimai elektronikos technologijose. Išvados. Šaltiniai.
Psichologijos savarankiški darbai, Savarankiškas darbas, 10 psl.
2017 02 17
Belgija ir jos nacionaliniai bendravimo ypatumai
Darbo tikslas. Geografinė padėtis. Klimatas. Etninė sudėtis. Religija. Kalbos. Turizmas. Būdo bruožai ir kūno kalba. Naudoti literatūros šaltiniai.
Psichologijos referatai, Referatas, 11 psl.
2013 12 01
Sutrikusių emocijų ir elgesio vaiko bendravimo ypatumai
Įvadas. Problemos apibrėžimas. Agresyvus elgesys. Vaikų turinčių emocijų ir elgesio sutrikimus ugdymas. Išvados. Literatūra.
Pedagogikos referatai, Referatas, 9 psl.
2017 04 30
Kinijos nacionaliniai bendravimo ypatumai
Įvadas. Kinijos istorija ir kultūra. “Konfucianizmas”. Bendravimas su kinais. Kinijos verslo kultūra. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas.
Etikos referatai, Referatas, 9 psl.
2016 10 12
Kinijos ir Honkongo nacionaliniai bendravimo ypatumai
Įvadas. Kinija ir honkongas. Kinų esminės nuostatos ir jų pasekmės versle. Kinų elgesys per susitikimus ir derybas. Etiketas. Dvidešimt pirmas amžius, Kinijos Liaudies Respublika ir jūs. Honkongas. Išvados. Literatūra.
Etikos referatai, Referatas, 14 psl.
2014 01 01
Japonijos bendravimo ypatumai ir elektronikos technologijos
„Japonijos bendravimo ypatumai ir elektronikos technologijos“. Darbą rengė. Darbo vadovė. Nacionalinė vėliava. Nacionalinė Japonijos vėliava. Japonijos geografija. JAPONIJA - tai maždaug 3000 salų grandinė. Religija. Svarbiausios religijos Japonijoje yra budizmas ir šintoizmas. Bendravimas. Japonija priklauso santūrių arba ...
Inžinerijos skaidrės, Skaidrės, 21 psl.
2017 02 02
Patėvio pamotės bendravimo ypatumai su partnerio vaiku
Įvadas. Naujo partnerio integravimas į šeimą ir naujų santykių kūrimas. Patėvio/pamotės vaidmenys šeimoje. Naujos ir vieningos šeimos politikos formavimas. Pagalba vaikams, prisitaikant prie pokyčių šeimoje. Išvados. Literatūra.
Psichologijos savarankiški darbai, Savarankiškas darbas, 14 psl.
2017 05 29
Michailo Gorbačiovo asmenybės bruožai ir jo bendravimo ypatumai
Michailas Gorbačiovas. Įvykiai susije su M. Gorbačiovu. Michailo Gorbačiovo citatos. Verbalika, paraverbalika, neverbalika. Citatos apie M. Gorbačiovą. Įdomūs faktai apie M. Gorbačiovą. Apdovanojimai. Literatūra. Geros dienos.
Istorijos skaidrės, Skaidrės, 14 psl.
2013 11 10
Žodinio bendravimo ypatumai
Komunikacijos procesas. Komunikacija – keitimosi informacija procesas. Komunikacijos anatomija. 42-53 proc. Žodinis bendravimas. Savęs atskleidimo ausis kas jis. Turinio ausis kaip suprasti turinį. Ji Ar tu dar mane myli? Jis Pirmiausia, kas yra suprantama žodžiu „Meilė". Jis Šiandien gražus oras. Ji Aš žinau, kad tu mane laikai ...
Psichologijos skaidrės, Skaidrės, 16 psl.
2016 05 31
Į v a d a s. Kinijos liaudies respublika. Kinijos valstybė žemėlapyje. Apie kinų kalbą. Verslo susitikimai, bendravimas ir etiketas. Svetingumas ir valgymo įpročiai. Jei esate pakviesti į privačią vakarienę, atneškite dovaną. Venkite dovanų, turinčių neigiamą atspalvį kinų kultūroje. Kinų kalbos pradžiamokslis. Atvykus. ...
Komunikacijų skaidrės, Skaidrės, 17 psl.
2016 11 15
Bendravimo ypatumai ir logistika Pietų Korėjoje
Geografinė padėtis. Korėjiečių kalba priklauso URAL-ALTIC kalbų šeimai, kuri taip pat apima Turkų ir Mongolų kalbas. Pietų Korėjoje pagrinde vyrauja 4 religijos Budizmas, Konfucianizmas, Krikščionybė ir šamanizmas. Korėjiečiai yra kile iš mongolų rasės dar nuo priešistorės laikų. Ryžiai yra pagrindinis dietos produktas ...
Geografijos skaidrės, Skaidrės, 20 psl.
2017 03 28
Bendravimas Vokietijos kultūroje
Bendravimo ypatumai vokietijos kultūroje. Formalumas, hierarchija ir statusas. Dalykinio bendravimo stilius. Kalbėsena, emocijos ir žvilgsniai. Moterys vokietijos verslo aplinkoje. Maistas ir gėrimai. Dovanos. Komplimentai. Formalūs ar neformalūs vokiečiai? Naudota literatūra.
Psichologijos referatai, Referatas, 5 psl.
2012 10 03