Pajamų apskaita


Kita veikla apskaita. Pajamų ir išlaidų apskaitos žurnalas pavyzdys. Pajamų apskaitos žurnalas. Pajamu apskaita logistikos imoneje. Pajamų apskaita. Islaidu pajamu zurnalas. Kitos netipinės veiklos pajamos.

Apskaitos kursinis darbas. Įvadas. Apskaita, apskaitos tikslai ir uždaviniai. Kita įmonės veikla apskaitoje. Pajamų ir sąnaudų samprata, pripažinimas ir klasifikavimas. Pajamų rūšys. Išlaidos. Netipinė įmonės veikla. Netipinės veiklos pajamos. Kitos įmonės veiklos pajamų apskaita. Pajamų pripažinimas. Pelno (nuostolių) ataskaita ir kitos veiklos pajamos. Praktinė dalis. Bendrasis žurnalas. Sąskaitos. Išvados.


Pajamų apskaita yra labia svarbi ir reikšminga kiekvienam ūkio subjektui. Įmonės gali gauti pajamų ne tik iš savo įprastinės veiklos, bet ir iš kitos veiklos. Kita veikla- tai veikla, kuri vykdoma siekant nepagrindinių savo tikslų. Dažniausiai tokia veikla yra komercinė. Kitos veiklos rezultatas gaunamas iš kitos veiklos pajamų atėmus kitos veiklos sąnaudas.

Pajamų apskaita. (2012 m. Gegužės 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/pajamu-apskaita.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 04:34