Pamokų stebėjimas pedagoginė praktika


Pedagogikos praktikos ataskaita. Praktikos dienoraštis. Mokytojo ir vaikų veiklos dienos bėgyje. Fiksavimas ir analizė. Savo dalyvavimo (asistavimo) reakcijos į dienos įvykius fiksavimas.


Pirmoji mano stebėta pamoka buvo matematika. Pamokos metu vaikai dirbo grupelėse, pradėjo tyrimą apie filmus. Tyrimo tikslas, buvo išsiaiškinti kokių filmų vaikai žiūri daugiausiai. Manau, kad užduotis buvo paaiškinta tinkamai, vaikai dirbo noriai. Visos pamokos metu mokytoja stebėjo ar atlikdami užduotis vaikai eina teisingu keliu. Konsultavo ir padėjo tiems, kuriems sekėsi kiek sunkiau. Vaikai patys skaičiavo, bandė išsiaiškinti kokių filmų žiūrėjo daugausiai. Teigiamai vertinu tai, kad pamokos pabaigoje mokytoja vaikams išsakė ne tik pagyrimus, bet ir nurodė, kad kartais reikėtų ir labiau pasistengt. Mano nuomone, pamokos tikslai buvo pasiekti, tema suprasta, bei užduotys atliktos.

Pamokų stebėjimas pedagoginė praktika. (2014 m. Lapkričio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/pamoku-stebejimas-pedagogine-praktika.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 15 d. 10:32