Parafinas


Kosmetologijos skaidrės. Parafango. Pasverkite klientą. Išmatuokite jo kojos apimtį virš kelio. Uždenkite kušetę polietilenine plėvele. Jei procedūra naudojama apimties mažinimui ar celiulito gydymui. Prieš užtepant, gerai išmaišykite parafango mišinį. Teisingai užtepus parafango. Apvyniokite plėvele kojas, pradedant nuo apačios į viršų. Uždenkite klientą polietilenine plėvele. Kad pagerintumėte skysčių apytaką ir padidintumėte apvyniojimo efektyvumą. Plėvelę perpjaukite spec. peiliuku per centrą, pradedant nuo kulkšnies. Nuimkite plėvelę su parafango mišiniu į šonus. Procedūrai užbaigti naudojamas medžiagų apykaitą skatinantis. Išteptą kūną kremu reikia masažuoti tol.


Pasverkite klientą. Išmatuokite jo kojos apimtį virš kelio, klubų apimtį per vidurį ir viršutinę klubų dalį.

Uždenkite kušetę polietilenine plėvele. Užtepkite šveitiklį. Palaukite minutę, po to švelniai sukamaisiais judesiais įtrinkite į kūną. Kremo likučius nuvalykite servetėle.

Jei procedūra naudojama apimties mažinimui ar celiulito gydymui, naudokite specialios paskirties ampules. Jas užtepkite ant reikiamos vietos ir lengvai masažuokite, kol įsigers.

Prieš užtepant, gerai išmaišykite parafango mišinį.

Parafinas. (2016 m. Sausio 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/parafinas.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 13 d. 07:34