Pardavimų rėmimas. Rėmimo politika


Įmonės rėmimo politika. Remimo politika imoneje. Politika kaip pardavimu priemone. Pardavimo remimas. Remimo kompleksas. Remimo politika tai. Rinkodaros pardavimo remimas. Pardavimu remimo organizavimas. Pardavimų rėmimo politikos priemonės. Referatai remimas.

Vadybos kursinis darbas. Įvadas. Reklamos atsiradimas, samprata ir esmė. Reklamos tikslai ir funkcijos. Reklamos tipai. Reklamos priemonės ir jų pasirinkimas. Reklamos agentūros. Reklaminė kampanija. Reklaminė žinutė ir jos kūrimas. Reklamos teisinis reglamentavimas. Išvados. Literatūros sąrašas:.


Pardavimų rėmimas arba kitaip dar vadinama rėmimo politika – tai visi sprendimai ir veiksmai, kuriais, atsižvelgiant į įmonės tikslus, formuojama ir perduodama informacija rinkai ir svarbioms visuomenės grupėms, kad jiems darytų kryptingą poveikį. Pardavimų rėmimo kompleksą sudaro reklama, pardavimų skatinimas, asmeninis pardavimas, populiarinimas. Vartotojas dažniau nuperka prekę, jeigu turi pakankamai žinių apie jos paskirtį, kainą, pateikimo vietą ir laiką. Tam ir panaudojamas marketingo elementas - reklama.

Šiais laikais kiekviena prekybos įmonė, siekdama bendrauti su vartotojais, turi įvairiais būdais išsakyti savo verslo filosofiją, strategiją, ir siekius. Vienas iš svarbiausių instrumentų, marketingo instrumentų, užtikrinančių įmonės sėkmę rinkoje veiksmingas rėmimas.

Šiame kursiniame darbe plačiau aptarsiu vieną iš rėmimo komplekso elementų – reklamą, nes dauguma žmonių į reklamos veikimo sferą kasdieniniame gyvenime patenka kaip reklamos auditorijos atstovai. Aptarsiu reklamos sampratą, išanalizuosiu jos tikslus ir funkcijas, apibūdinsiu reklamos tipus ir jos nešiklius, panagrinėsiu reklaminę kampaniją, reklaminį pranešimo kūrimą bei reklaminės agentūros svarbą apibrėšiu.

  • Vadyba Kursiniai darbai
  • 2012 m.
  • Agne
  • 24 puslapiai (5765 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vadybos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 525 KB
  • Pardavimų rėmimas. Rėmimo politika
    10 - 1 balsai (-ų)
Pardavimų rėmimas. Rėmimo politika. (2012 m. Kovo 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/pardavimu-remimas-remimo-politika.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 25 d. 09:46