Pardavimų vadybininko praktikos ataskaita


Pardavimu ataskaita. Tp://translate.google.lt/translate_p?hl=en.

Vadybos praktikos ataskaita. Įvadas. Ekonominė dalis. Vadybos dalis. Marketingo dalis. Apskaitos dalis. Problemos įmonės veikloje. Išvados ir pasiūlymai.


Atlikta praktika padėjo geriau susipažinti su pačia įmone, organizacijos valdymo ypatybėmis, pardavimo procesu, sužinojau darbo saugos reikalavimus ir kt. Įgytas teorines žinias panaudojau realioje praktikoje. Esu patenkinta savo praktika, kadangi darbuotojai buvo draugiški ir paslaugūs, jie man padėjo atskleisti mano kūrybiškuma ir kruopštuma. UAB "prekyba" darbas vyksta ramiai ir sklandžiai. Kiekvienas darbuotojas stengiasi gerai atlikti savo darbą.

Praktikos metu, susipažinau su įmonės veikla, gavau naudingų profesinių žinių. Susipažinau su pardavimo vadybininko darbu. Supratau, kad vadybininkas yra labai svarbus asmuo įmonėje. Jo darbas reikalauja atsakomybės, reiklumo.

Pardavimų vadybininko praktikos ataskaita. (2014 m. Balandžio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/pardavimu-vadybininko-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 11 d. 15:35