Pasak rašytojo Hermano Hesės, vienas svarbiausių kelių, vedančių į išsilavinimą, yra pasaulinės literatūros pažinimas - Literatūra, 25 potemė

Visas naujas 2017 m. kalbėjimo potemes rasi čia - kalbėjimo potemės

Kas yra pasauline literatura. Pasak rasytojo hermano heses vienas svarbiausiu keliu vedanciu i issilavinima yra pasaulynes literaturos pazinimas. Pasaulinė literatūra išsilavinimas. 25.hermano hese teigia ...kalbejimo.poteme/. Kelias į išsilavinimą. Pasauline literatura yra vienas is keliu,vedanciu i issilavinima.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. 10 klasės kalbėjimo potemė 2015 m. Tema Literatūra. 25 kalbėjimo potemė su išplėstiniu planu ir literatūros šaltiniais.
25. Pasak rašytojo Hermano Hesės, vienas svarbiausių kelių, vedančių į išsilavinimą, yra pasaulinės literatūros pažinimas. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, patvirtinkite arba paneikite šią mintį.


Jei šios kalbos trukmė būtų viena minutė, tuomet tiesiog trumpai atsakyčiau į temoje iškeltą klausimą teigiamai. Vis dėlto turiu kalbėti kur kas ilgiau, todėl pasistengsiu pagrįsti, kodėl knygų skaitymas man atrodo svarbus ir, kaip teigia rašytojas Hermanas Hesė, yra vienas svarbiausių kelių, vedančių į išsilavinimą. Nes kiek geriau įsiskaičius į Hesės žodžius kyla įvairių klausimų. Pavyzdžiui, kodėl būtent pasaulinės literatūros skaitymas yra svarbus? Galbūt pirmiausia derėtų pažinti savo šalies literatūrą? Tai ir pamėginsiu apsvarstyti savo kalboje... Panaudosiu įvairius literatūrinius pavyzdžius, remsiuosi neseniai skaitytomis arba labiausiai atmintyje įstrigusiomis knygomis.

Pirmiausia noriu pabrėžti, kad savo šalies literatūros pažinimas man atrodo labai svarbus. Ne veltui to mokomės mokykloje, ne veltui visi privalomi autoriai yra lietuviai arba lietuvių kilmės... Jei nepažįsti to, kas tave supa, ko gero, nepažįsti ir pats savęs.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1440 žodžių)
  • Mokykla
  • Lietuvių potemės 2018
  • Microsoft Word 56 KB
  • Pasak rašytojo Hermano Hesės, vienas svarbiausių kelių, vedančių į išsilavinimą, yra pasaulinės literatūros pažinimas - Literatūra, 25 potemė
    10 - 4 balsai (-ų)
Pasak rašytojo Hermano Hesės, vienas svarbiausių kelių, vedančių į išsilavinimą, yra pasaulinės literatūros pažinimas - Literatūra, 25 potemė. (2015 m. Sausio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/pasak-rasytojo-hermano-heses-vienas-svarbiausiu-keliu-vedanciu-i-issilavinima-yra-pasaulines-literaturos-pazinimas-literatura-25-poteme.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 13 d. 03:33