Pasakojimas apie keliavimą – tai visų pirma pasakojimas apie jausmus, „vidinę“ tikrovę kalbėjimo potemė


Pasakojimas apie keliavimą – tai visų pirma pasakojimas apie jausmus „vidinę tikrovę. Baroko kelioniu literatura. Literatura epochose. Kaip vaizduojama „vidinė tikrovė skirtingų epochų kelionių literatūroje. Keliavimas jausmai. Pasakojimas apie keliavima tai visu pirma pasakojimas apie jausmus. Kelioniu literatura skirtingose. Pasakojimai apie keliones,jausmus. Jausmai, vidine tikrove. Pasakoti poteme apie sventes.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. Pasakojimas apie keliavimą – tai visų pirma pasakojimas apie jausmus, „vidinę“ tikrovę. Kaip vaizduojama „vidinė“ tikrovė skirtingų epochų kelionių literatūroje? Kalbėjimo potemė 2013m.


Skirtingose epochose kelionių literatūra buvo rašoma gana įvairi, tad ir „vidinė“ tikrovė buvo suprantama ir vaizduojama įvairiai. Tarkim, baroko epochoje kelionių literatūra nebuvo populiari, dominavo mirties simbolis, meilės, kaip pražūties simbolis. Romantizmas daugiau akcentuoja humanizmą – išaukštinamas pats žmogus, stengiamasi atskleisti paties žmogaus grožį, o ne parodyti vidinę tikrovę. Kiek sudėtingiau viskas yra modernizmo epochoje, čia jau sunku atskirti ką išvis galima laikyti kelionių literatūra, visgi modernizmas atsiribojo nuo visų epochų sukurtų šablonų. Šioje epochoje daugiau dėmesio skiriama detektyvams, išbandomi ir kiti naujai atsirandantys žanrai, tad ir dėmesys nukreipiamas nebe į keliones, atskleidžiančias vidinę tikrovę.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • 2013 m.
  • Gintarė
  • 3 puslapiai (955 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių potemės 2018
  • Microsoft Word 14 KB
  • Pasakojimas apie keliavimą – tai visų pirma pasakojimas apie jausmus, „vidinę“ tikrovę kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Pasakojimas apie keliavimą – tai visų pirma pasakojimas apie jausmus, „vidinę“ tikrovę kalbėjimo potemė. (2013 m. Kovo 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/pasakojimas-apie-keliavima--tai-visu-pirma-pasakojimas-apie-jausmus-vidine-tikrove-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 17 d. 16:06