Pasigirsta nuomonių, kad klasikos kūrinių leksika vis sunkiau suprantama jaunam žmogui - Kalba, 8 kalbėjimo potemė

Visas naujas 2017 m. kalbėjimo potemes rasi čia - kalbėjimo potemės

Knyga apie leksika. Lietuviu kalbejimas ar sunku. Klasikinių kūrinių leksika. Klasikos leksika. Kodėl klasikos kūrinių leksika vis sunkiau suprantama jaunam žmogui?. Lietuvisku kuriniu leksika.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2017. 10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Kalba. 8 potemė su planu. 8. Pasigirsta nuomonių, kad klasikos kūrinių leksika vis sunkiau suprantama jaunam žmogui. Remdamiesi lietuvių literatūros pavyzdžiais, pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.


Žmonės dažnai siekia suvokti įvairiais savo gyvenimo vertybės. Žinoma, kad tai yra labai svarbi kiekvieno individo gyvenimo dalelė. Vertybės – tai mus supančios aplinkos objektai ir reikšmės, kuriančios pozityvią naudą ar energiją. Kiekvienas žmogus begyvendamas stengiasi suprasti ir surasti tai, kas jam yra svarbu. Kai kurie to ieško interneto platybėse ar televizoriuje, kiti visgi renkasi klasikinę literatūrą. Tačiau šiais laikais pasigirsta nuomonių, kad jaunimui yra vis sunkiau suprasti klasikinius kūrinius, pagrinde dėl juose naudojamos leksikos. Šiandien savo kalboje pamėginsiu argumentuotai pritarti šiai minčiai.

  • Lietuvių kalba Potemės 2017
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (884 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių potemės 2017
  • Microsoft Word 14 KB
  • Pasigirsta nuomonių, kad klasikos kūrinių leksika vis sunkiau suprantama jaunam žmogui - Kalba, 8 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Pasigirsta nuomonių, kad klasikos kūrinių leksika vis sunkiau suprantama jaunam žmogui - Kalba, 8 kalbėjimo potemė. (2014 m. Sausio 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/pasigirsta-nuomoniu-kad-klasikos-kuriniu-leksika-vis-sunkiau-suprantama-jaunam-zmogui---kalba-8-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 30 d. 08:06